NVIDIA 531.18 sürümünde nvlddmkm.sys mavi ekran hatası oluşuyor

531.18 sürücüsünü yüklendiğim günden beri Hogwarts Legacy oynunda mavi ekran hatası alıyorum. Bütün Windows güncellemelerini yaptım işlemci güncellemeleri yaptım NVIDIA cleanuptool ile önceki bütün ekran kartı sürücülerini temizleyip güncel sürümü yeniden kurdum ama herhangi bir değişiklik olmadı hala oyuna girerken mavi ekran hatası veriyor. Bunun eski sürücüye dönmeden herhangi bir düzeltmesi çözümü var mı? Ekran kartım 1050 Ti.
528.49 dönün hocam ne zararı olucak ki? Neden istemiyorsunuz yani.

528.49 dönün hocam ne zararı olacak ki? Neden istemiyorsunuz yani.

Optimizasyonda sıkıntı var oyun başlarda 20-25 FPS veriyor sonrasında oynadıkça 35-50 FPS değerlerine çıkıyor. Tabii 35-50 FPS olması için 45 dk oyunun açılmasını beklemek ve 1-1,30 saat oynamak gerekiyor. Ha bu arada NVIDIA Support bana 531.26 hotfix driverını indirmemi söyledi ama bu sefer de oyun başlarken oyundan atıyor. (Yeni 531.29 güncellemesi gelmiş)

Son düzenleme:
Optimizasyonda sıkıntı var oyun başlarda 20-25 FPS veriyor sonrasında oynadıkça 35-50 FPS değerlerine çıkıyor. Tabii 35-50 FPS olması için 45 dk oyunun açılmasını beklemek ve 1-1,30 saat oynamak gerekiyor. Ha bu arada NVIDIA Support bana 531.26 hotfix driverını indirmemi söyledi ama bu sefer de oyun başlarken oyundan atıyor. (Yeni 531.29 güncellemesi gelmiş)
531.29 indirdim. Yine aceleye gelmiş bir sürüm buda. Cs go açtım ekran gitti.. No sinyal diyor. Çok acele iş yapmaya kalktılar iki sürümdür. Şuan 528.49 sürümündeyim,canavar gibi pc.. 528.49'dan vazgeçmem şuan için. Düzeltsinler öyle güncellerim.. Şuan berbat.

Yeni konular

Geri
Yukarı