NVIDIA ayarlarını performansa alınca GPU kullanımı ve FPS değişmiyor

sofaly

Hectopat
Daha fazla  
Merhablar. Düşük GPU kullanımı sorununu yaşıyorum. NVIDIA ayarlarını yüksek performansa da alsam yüksek kaliteye de alsam hem FPS aynı hem de GPU kullanımı aynı kalıyor.

2060 Super.
Ryzen 5 2600.

Driver güncel. Ekran kartını garantiye yolladım ve değişim yapıp yeni ekran kartı yolladılar. İlginiz için ayrıca teşekkürler
Önemli değil. Yardımcı olamadığım için üzgünüm. Eğer donanım bilgilerini doğru yazdıysan ve ısınma gibi bir sıkıntısı yoksa ekran kartının, Tahminimce garantiye yolladığınız ekran kartını tekrar size yolladılar veya şanssız olduğunuz için teknik sıkıntısı olan bir ekran kartı size denk geldi.

Önemli değil. Yardımcı olamadığım için üzgünüm. Eğer donanım bilgilerini doğru yazdıysan ve ısınma gibi bir sıkıntısı yoksa ekran kartının, tahminimce garantiye yolladığınız ekran kartını tekrar size yolladılar veya şanssız olduğunuz için teknik sıkıntısı olan bir ekran kartı size denk geldi.

Hocam ekran kartını teknik servise yolladım onlar bana bir kağıt yolladılar o kağı ile ithalatçıdan yeni ekran kartı geldi. Servis yollamadı ekran kartını tekrardan.

Hocam ekran kartını teknik servise yolladım onlar bana bir kağıt yolladılar o kağı ile ithalatçıdan yeni ekran kartı geldi. Servis yollamadı ekran kartını tekrardan.
Genelde fazla ve gereksiz masrafa girmemek için aynı ekran kartını yolluyorlar. O yüzden ekran kartını yollamadan görünmeyen bir yerine çizik atılması gerekiyor. Belki size gerçekten yenisini yollamışlardır ve şanssızsınızdır. Bilemeyiz. Şahsen ben, tekrar garantiye yollardım.

Genelde fazla ve gereksiz masrafa girmemek için aynı ekran kartını yolluyorlar. O yüzden ekran kartını yollamadan görünmeyen bir yerine çizik atılması gerekiyor. Belki size gerçekten yenisini yollamışlardır ve şanssızsınızdır. Bilemeyiz. Şahsen ben, tekrar garantiye yollardım.
Teşekkürler hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı