NVIDIA DLSS 3.5 Bu Hafta Cyberpunk 2077 2.0 İle Birlikte Çıkış Yapacak

Tüm oyunlara? Daha FSR 2.3'ü bile 2-3 oyuna zar zor getirdiler. FSR 3.0 destekleyecek oyun listesi de bakacak olursak komik durumda. Daha neler vereceğini vs bile bilmiyorken bu kadar iddialı konuşmayın derim, söz konusu AMD genelde doğru düzgün yazılım yapamaması ile bilinir keza gerçekler böyle.

Vallahi dostum, katılıyorum sonuna kadar dediklerine,ben iddalı değilim Sunum'da söylenilen ve makalelerde söyleneni söylüyorum. Şu an FSR 3 çıkmaması FSR 3 oyunlar olmadığı anlamına gelmiyor. Şu an arka planda kim bilir kaç Oyun'da var gizlilik gereği zamanı geldiğinde söylerler, ayrıca her oyuna gelecek dememim sebebi tabii oyunların desteklemesi gerekecek fakat, AMD 3 yeni teknolojiyi birleştirdiği için DX 11 ve DX 12 her oyunda çalışması düşünülüyor. Bu 1 sene olur 2 sene olur ama çok oyuna destek verilecek olması bizzat 1. ağızdan zaten söylendi. NVIDIA şu an 45-50 tane DLSS 3 dedteği vardır bunların bazıları program, yazılım, vs çıkar örnek 25 oyun bunların içinde 10-15 tane oynanmayan oyun var diyelim kaldı 10 en çok oynana oyun zaten DLSS 3, DLSS 2 ve DLSS 1 gibi hızlı olmadığı entegre etmek üzerinde çalışmak uzun sürdüğü için oyunların çıkış yapması uzun sürüyor. DLSS 3 Kasım ayın'da çıktı yani hatırlatırım, yazımda bunu dememin sebebi DLSS 3 diyelim 65-70 oyuna gelene kadar örnek, zaten 4-5 ay geçer o sırada AMD yeni teknolojilerini çıkartmiş ve gün gün oyunları sunar zaten çünkü arka planda oyunlar çıkmasa bile şu an kaç tane Oyun'da belki FSR 3 entegreli bilemeyiz, ama dediğiniz gibi AMD bu her şey beklenir.

Tüm oyunlara? Daha FSR 2.3'ü bile 2-3 oyuna zar zor getirdiler. FSR 3.0 destekleyecek oyun listesi de bakacak olursak komik durumda. Daha neler vereceğini vs bile bilmiyorken bu kadar iddialı konuşmayın derim, söz konusu AMD genelde doğru düzgün yazılım yapamaması ile bilinir keza gerçekler böyle.

İyi çıkmasını ben de istiyorum ancak AMD söz konusu olunca çıkacak bir gün ve desteği şansa bağlı demekten başka bir şey düşünerek yazamıyorum. NVIDIA falan olsa kuşkusuz davranırdım ama dediğim gibi.

Ayrıca FS2 2.2 en son sürümdür, en son çıkan coğu oyunlarda FSR 2.2 mevcut 2-3 Oyun'da değil.

Son düzenleme:
FSR 3'ün Cyberpunk 2077 için geleceği duyurulmuştu, gelecekse şimdi gelsin işte bu oyunu oynamak için daha neyi bekleyecek insanlar?

FSR 3'ün Cyberpunk 2077 için geleceği duyurulmuştu, gelecekse şimdi gelsin işte bu oyunu oynamak için daha neyi bekleyecek insanlar?

FSR 3 her şey değil hocam, oyunu açan sistemi olan zaten oynar. Tamam DLSS 3 ve FG 2 kat FPS veriyor ama AMD tarafında sadece FSR 3 gelmesi çok büyük sıçratma yaratmayacak. Ne zaman kare oluşturma ve FSR 3 gelirse o zaman Nvida gibi değerlere yakın alınabilir.

AMD yine geriden geliyor😮‍💨 NVIDIA DLSS 3.0 vs fg ile kat kat FPS artışı sunarken AMD FSR 2.0 ile görüntünün içinden geçerek yine de adamakıllı FPS artışı sağlanamıyor. Bu oyunu DLSS 3.0 ile rahat oynayacak insanları daha da rahatlatıyor NVIDIA ve iyi ki AMD almamışım dedirtiyor. AMD bu şekilde gitmemeli hani FSR 3.0? Bu oyuna gelmeyecekte hangi oyuna gelecek? Neyse oyunun sistem gereksinimlerini bilemiyorum ama 4050 bile DLSS 3.5 ve fg ile rahat oynatır gibi duruyor.

AMD yine geriden geliyor😮‍💨 NVIDIA DLSS 3.0 vs fg ile kat kat FPS artışı sunarken AMD FSR 2.0 ile görüntünün içinden geçerek yine de adamakıllı FPS artışı sağlanamıyor. Bu oyunu DLSS 3.0 ile rahat oynayacak insanları daha da rahatlatıyor NVIDIA ve iyi ki AMD almamışım dedirtiyor. AMD bu şekilde gitmemeli hani FSR 3.0? Bu oyuna gelmeyecekte hangi oyuna gelecek? Neyse oyunun sistem gereksinimlerini bilemiyorum ama 4050 bile DLSS 3.5 ve fg ile rahat oynatır gibi duruyor.

Dostum çok karamsarsın, her şey şu an olacak diye bir şey yok. AMD yazılım konusunda iyi değil çok bunu herkes biliyor ama çıkmadan ne desek yalan. Sen bu kadar karamsar yazmışsın ama eğer çıktığı zaman aynı değerleri yakalarsa bu sefer hem haksız yere kötülemiş Hem'de algı yaratmış olacaksın zaten kendileri videolarda 2 hatta 3 kat FPS artışı olacağını söylüyor.

Dostum çok karamsarsın, her şey şu an olacak diye bir şey yok. AMD yazılım konusunda iyi değil çok bunu herkes biliyor ama çıkmadan ne desek yalan. Sen bu kadar karamsar yazmışsın ama eğer çıktığı zaman aynı değerleri yakalarsa bu sefer hem haksız yere kötülemiş Hem'de algı yaratmış olacaksın zaten kendileri videolarda 2 hatta 3 kat FPS artışı olacağını söylüyor.

Doğru bayağı karamsar yaklaştım. Umarım şaşırtırlar beni. AMD hep teknoloji konusunda beni üzdüğü için ön yargım var.

Doğru bayağı karamsar yaklaştım. Umarım şaşırtırlar beni. AMD hep teknoloji konusunda beni üzdüğü için ön yargım var.

Sonuna kadar haklısın, yazımdan'da beni yanlış anlama vallahi, çünkü olmamış bebeğe don biçmek gibi çıkmadan bir şey diyemeyiz, Ne kadar kötü Olsa'da, AMD bu gidip de rakibine 2 kat FPS verdirip kendi kartı sürünsün mü? bunu hiçbir firma yapmaz. AMD huyu bu, geriden geliyor yapacak bir şey yok daha çok para verip NVIDIA alırsan her şeyi önden görürsün.

Son düzenleme:
AMD ekran kartı satışı NVIDIA'ya göre oldukça düşük aslında bu konunun pazar payı ile de ilgisi var. AMD NVIDIA kartlara da FSR vererek bir adım atmıştı ,biraz AMD'ye geçiş olması lazım bu olursa AMD her konuda NVIDIA'ya yaklaşabilir. Uçuk olarak ekran kartında %1 pazar payı olandan fazla bir şey beklenemez

AMD ekran kartı satışı NVIDIA'ya göre oldukça düşük aslında bu konunun pazar payı ile de ilgisi var. AMD NVIDIA kartlara da FSR vererek bir adım atmıştı, biraz AMD'ye geçiş olması lazım bu olursa AMD her konuda NVIDIA'ya yaklaşabilir. Uçuk olarak ekran kartında %1 pazar payı olandan fazla bir şey beklenemez

2023 Q2 %14 olarak açıklandı, oldukça düşük rakam. NVIDIA AMD'yi sırtlayıp koşuyor. AMD'de saf gönüllülükten bir kurtulamadı. Bir teknoloji ürün getiriyorsan neden karşı Rakibin'de var sürücüye enterge et NVIDIA gibi mecbur bırak. Yıllardan beri tek anlayamadığım şey budur yani.

Geri
Yukarı