NVIDIA GeForce Experience driver yüklerken mavi ekran hatası

Neden eski indiğini de anlamıyorum DDU ile siliyorum eskisi iniyor. Güncelliyorum mavi ekran. Anlamadım gitti. Hadi NVIDIA kaynaklı olsa neden eskisi iniyor? Bana inen sürücüyle alakalı olduğuna eminim.

Tamamdır bilgisayarınızın garantisi var ise garantiye, yoksa güvendiğiniz bir bilgisayarcıya ver derim.

Tamamdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden eski indiğini de anlamıyorum DDU ile siliyorum eskisi iniyor. Güncelliyorum mavi ekran. Anlamadım gitti. Hadi NVIDIA kaynaklı olsa neden eskisi iniyor? Bana inen sürücüyle alakalı olduğuna eminim.

Tamamdır.

Hocam anladım sorununuzu.

Tamamdır.

DDU ile silerken interneti tamamen kesiyor musunuz?

Tamamdır.
Kesmiyorsaniz yeniden başlattığınızda otomatik eski sürücü kuracaktır.

Hocam yapılması gerekenleri bir söyler misimiz kafam karıştı.

Hocam ilk önce Acer sitesinden driveri indirin (yeni sürücülerde sorun var diye Acer'in sitesinden indirin diyorum eski bile olsa Acer'in sitesindeki driveri indirin) sonra Intel'in sitesinden driveri indirin Intel® Arc™ Graphics Drivers bu siteden downloand here demeniz yeterlidir. Bilgisayarı güvenli modda açın. Sonra sürücüleri silin ilk önce Intel sonra NVIDIA DDU ile silin yeniden başlayacaktır bilgisayarı.Sonra interneti kesinlikle açmadan sürücüleri kuruyorsunuz.

Hocam ilk önce Acer sitesinden driveri indirin (yeni sürücülerde sorun var diye Acer'in sitesinden indirin diyorum eski bile olsa Acer'in sitesindeki driveri indirin) sonra Intel'in sitesinden driveri indirin Intel® Arc™ Graphics Drivers bu siteden downloand here demeniz yeterlidir. Bilgisayarı güvenli modda açın. Sonra sürücüleri silin ilk önce Intel sonra NVIDIA DDU ile silin yeniden başlayacaktır bilgisayarı. Sonra interneti kesinlikle açmadan sürücüleri kuruyorsunuz.

Hocam ben aynılarını zaten yaptım düzelse bile belki mavi ekranı da düzeltirler diye bir teknik servise götüreceğim (garantisi varmış) düzelirse size de bilgi vereceğim.

en yeni sürücüye getirdim fakat genede mavi ekran da düzelsin diye bir garantiye götüreceğim belki düzelir.

Hocam bence NVIDIA ile alakalı olmama ihtimali de var çünkü benim abim var abim de sadece farklı işlemci var fakat o indirebiliyor ben indiremiyorum. Bence bizimle alakalı olabilir.

hocam ben yakında çok tanıdığım bir bilgisayarcıya gittim ve driver pack adlı uygulamadan olabilirmiş virüslü olduğunu söyledi temiz bir bilgisayarcı formatı atacakmış ve sorunu çözmeye çalışacakmış. ayrıca ekran kartıyla alakalı olmasının düşük ihtimal olduğunu söyledi. (yeni olduğu için ağustosta aldım) temiz temiz driverları kuracakmıi ayrıca stres testi yapacakmış. 9 da gidip alacağım hayırlısıyla. yaşadığım şehirde garantisi yok ve yolda giderken kırılma ihtimali var diye göndermedim. 300 liraya geri alacağım. büyük ihtimal çözülür.

Son düzenleme:
Hocam ben aynılarını zaten yaptım düzelse bile belki mavi ekranı da düzeltirler diye bir teknik servise götüreceğim (garantisi varmış) düzelirse size de bilgi vereceğim.

En yeni sürücüye getirdim fakat gene de mavi ekran da düzelsin diye bir garantiye götüreceğim belki düzelir.

Hocam bence NVIDIA ile alakalı olmama ihtimali de var çünkü benim abim var abim de sadece farklı işlemci var fakat o indirebiliyor ben indiremiyorum. Bence bizimle alakalı olabilir.

Hocam ben yakında çok tanıdığım bir bilgisayarcıya gittim ve driver pack adlı uygulamadan olabilirmiş virüslü olduğunu söyledi temiz bir bilgisayarcı formatı atacakmış ve sorunu çözmeye çalışacakmış. Ayrıca ekran kartıyla alakalı olmasının düşük ihtimal olduğunu söyledi. (yeni olduğu için ağustos'ta aldım) temiz temiz driverları kuracakmıi ayrıca stres testi yapacakmış. 9 da gidip alacağım hayırlısıyla. Yaşadığım şehirde garantisi yok ve yolda giderken kırılma ihtimali var diye göndermedim. 300 liraya geri alacağım. Büyük ihtimal çözülür.

Hocam aldınız mı?

Hocam NVIDIA kaynaklı diye herkes karşılaşacak diye bir şey yok istersen Technopat'ta ara çoğu kişi karşılaşmış.

En yeni sürücüye getirdim fakat gene de mavi ekran da düzelsin diye bir garantiye götüreceğim belki düzelir.

Hocam ben yakında çok tanıdığım bir bilgisayarcıya gittim ve driver pack adlı uygulamadan olabilirmiş virüslü olduğunu söyledi temiz bir bilgisayarcı formatı atacakmış ve sorunu çözmeye çalışacakmış. Ayrıca ekran kartıyla alakalı olmasının düşük ihtimal olduğunu söyledi. (yeni olduğu için ağustos'ta aldım) temiz temiz driverları kuracakmıi ayrıca stres testi yapacakmış. 9 da gidip alacağım hayırlısıyla. Yaşadığım şehirde garantisi yok ve yolda giderken kırılma ihtimali var diye göndermedim. 300 liraya geri alacağım. Büyük ihtimal çözülür.

Hocam böyle bir konu buldum:

Son düzenleme:
Yasaklı uygulamalar
Hocam bu evet aynı olabilir bende artık size katılıyorum NVIDIA platform C. Sürücüsü sorunlu. Ben öbür sürücüsünü bekleyeceğim. Fakat unutmayın ki mavi ekran bir sürücüde bile farklı nedenlerden olabilir. Ben öbür sürümü bekleyeceğim. Bu arada Driver Booster'dan sürücüleri kurarken mavi ekran verecek sürücüyü kurmuyor. Haberiniz olsun. Yani yeni sürücü gelince Driver Booster indiriyorsa, yeni sürücüyü indireceğim. Not: Driver Booster virüslü diyenler var fakat çoğu gittiğim bilgisayarcı temiz kurulum sonrası bunu indirdi. Ve bende 2 veya 3 yıldır kullanıyorum ve hiç sorun yok.

Hocam bu arada garantiye göndermedim. Birkaç tane bilgisayarcıya gittim ve sorunun büyük ihtimalle NVIDIA ile alakalı olduğunu söylediler. Garantiye göndermedim çünkü kargolama ve İstanbul'a gitme süreci sıkıntılı. Hasar görebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı