NVIDIA GeForce Experience driver yüklerken mavi ekran hatası

Hocam bu evet aynı olabilir bende artık size katılıyorum NVIDIA platform C. Sürücüsü sorunlu. Ben öbür sürücüsünü bekleyeceğim. Fakat unutmayın ki mavi ekran bir sürücüde bile farklı nedenlerden olabilir. Ben öbür sürümü bekleyeceğim. Bu arada Driver Booster'dan sürücüleri kurarken mavi ekran verecek sürücüyü kurmuyor. haberiniz olsun. Yani yeni sürücü gelince Driver Booster indiriyorsa, yeni sürücüyü indireceğim. Not: Driver Booster virüslü diyenler var fakat çoğu gittiğim bilgisayarcı temiz kurulum sonrası bunu indirdi. ve bende 2 veya 3 yıldır kullanıyorum ve hiç sorun yok.

Hocam bu arada garantiye göndermedim. Birkaç tane bilgisayarcıya gittim ve sorunun büyük ihtimalle NVIDIA ile alakalı olduğunu söylediler. Garantiye göndermedim çünkü kargolama ve İstanbul'a gitme süreci sıkıntılı. Hasar görebilir.

Hocam driveri Driver Booster uygulamasından kurmanızı asla ama asla tavsiye etmem yanlış veya bozuk sürücüler kuruyor PC'yi cokertiyor mesajınız yasaklı uygulamalar uyarısı almış zaten tabii siz bilirsiniz.

Hocam bu evet aynı olabilir bende artık size katılıyorum NVIDIA platform C. Sürücüsü sorunlu. Ben öbür sürücüsünü bekleyeceğim. Fakat unutmayın ki mavi ekran bir sürücüde bile farklı nedenlerden olabilir. Ben öbür sürümü bekleyeceğim. Bu arada Driver Booster'dan sürücüleri kurarken mavi ekran verecek sürücüyü kurmuyor. Haberiniz olsun. Yani yeni sürücü gelince Driver Booster indiriyorsa, yeni sürücüyü indireceğim. Not: Driver Booster virüslü diyenler var fakat çoğu gittiğim bilgisayarcı temiz kurulum sonrası bunu indirdi. Ve bende 2 veya 3 yıldır kullanıyorum ve hiç sorun yok.

Hocam bu arada garantiye göndermedim. Birkaç tane bilgisayarcıya gittim ve sorunun büyük ihtimalle NVIDIA ile alakalı olduğunu söylediler. Garantiye göndermedim çünkü kargolama ve İstanbul'a gitme süreci sıkıntılı. Hasar görebilir.
Artı olarak mahalle bilgisayarcılarina güven olmaz.

Hocam bu adam benim çok yakınım. Kendisi çok eskiden beri buralarda. Eskiden alt komşumuzdu. Çok eskiden beri tanışmışlığımız var. Ayrıca evet haklı olabilirsiniz belki ama bana hiç sorun yapmadı.

Ben şimdi bu aygıtın yeni sürücüsü gelince indirip te hata alırsam garantiye göndereceğim. Son çare bu. Ama bütğk ihtimalle sonraki sürücüde çözülür. (platform and controllers sürücüsü)

@Kakooo Driver Booster ile mi indiriceksiniz.

Hocam bu adam benim çok yakınım. Kendisi çok eskiden beri buralarda. Eskiden alt komşumuzdu. Çok eskiden beri tanışmışlığımız var. Ayrıca evet haklı olabilirsiniz belki ama bana hiç sorun yapmadı.

Ben şimdi bu aygıtın yeni sürücüsü gelince indirip te hata alırsam garantiye göndereceğim. Son çare bu. Ama bütğk ihtimalle sonraki sürücüde çözülür. (platform and controllers sürücüsü)

Hocam garantiye boşuna göndermeyin. Donanımsal bir sorun yoksa bilgisayarda göndermenize gerek yok. Başka yerlerde mavi ekran veriyor mu?

Vermiyorsa bir süre sürücü kurma.

Hocam Driver Booster dediğim gibi abimin de yakınlarımın da kullandığı bir program. Ne zaman kursam buradan kurarım. Bir kez kurmadan denemiştim gene aynı hatayı vermişti. Garantiye donanımsal olmadan da gönderilmiyor mu? Başka hiçbir yerde mavi ekran vermiyor.

dediğim gibi bir sonraki nvidia platform c. sürücüsünde düzelme ihtimali yüksek. çoğu kişi böyle sorun yaşıyor, bence düzelir. dediğim gibi bir sonraki sürücüyü bekleyeceğim. ondan önce sürücü indirmem.

Hocam Driver Booster dediğim gibi abimin de yakınlarımın da kullandığı bir program. Ne zaman kursam buradan kurarım. Bir kez kurmadan denemiştim gene aynı hatayı vermişti. Garantiye donanımsal olmadan da gönderilmiyor mu? Başka hiçbir yerde mavi ekran vermiyor.

dediğim gibi bir sonraki nvidia platform c. sürücüsünde düzelme ihtimali yüksek. çoğu kişi böyle sorun yaşıyor, bence düzelir. dediğim gibi bir sonraki sürücüyü bekleyeceğim. ondan önce sürücü indirmem.
Garantiye yazılım sorunları gönderilmiyor diye biliyorum zaten bunun için gönderilmez.

Hocam ben ilk mavi ekran konuma baktım 5 Ocak 2024'ten sonra. Ve ben uzun bir süre boyunca hiç indirmemiştim o zamanlar. Bu da sorunun 5 Ocak 2024 driverından olduğunu gösteriyor. Bir sonraki driverda düzelir mi emin değilim fakat ben fazla takip edemiyorum. Siz bana gelince haber verirseniz çok sevinirim.

Hocam ben ilk mavi ekran konuma baktım 5 Ocak 2024'ten sonra. Ve ben uzun bir süre boyunca hiç indirmemiştim o zamanlar. Bu da sorunun 5 Ocak 2024 driverından olduğunu gösteriyor. Bir sonraki driverda düzelir mi emin değilim fakat ben fazla takip edemiyorum. Siz bana gelince haber verirseniz çok sevinirim.

Hocam zaten 2024 driverlerinde sorunlar çıktı 2023 yılına ait en son driveri ya da Acer'in sitesindeki sürücüler indirmek zorundayız.

Gelince haber veririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı