Nvidia Geforce GTX 1060 3 GB VRAM Yeterliliği

alibey ağabeyli

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben GTX 1060 3 GB almak istiyorum, Technopat ve başka sosyal ağlarda araştırdım ve çoğunluğun GTX 1060 3 GB VRAM'ı hakkinda olumsuz konular olduğunu gördüm. Ben kendim araştırdım test videolarına baktım ve 1060 3 GB - 1060 6 GB arasinda çok az fark olduğunu gördüm, bir kere bile VRAM yetersizliğinden takılma olduğuna şahit olmadım, birçok ingilizce videolara da baktım ve pozitiflik gördüm.
Neredeyse 1 aydır yalan yanlış araştırmadan yazan arkadaşların yüzünden ekran kartı almakta çok geciktim.
Bir iki güne kalmaz 1060 3 GB ekran kartını da Ebay'dan sipariş vereceğim. Aşağıda sonuçları ve linkleri de koydum. 1060 3 GB'nin VRAM'ı yetmez diyen arkadaşlar lütfen koyduğum linklere dikkatle baktıktan sonra yorum yazın. Bu konuyu açmakta sebebim, yalan yanlış konulara inanıp zamanımın gitmesi. Benim için zaman önemli çünkü After Effect vs programlarda projeler yaratıyorum, doğal olarak daha hızlı iş görmem için ekran kartına ihtiyacım var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Lutfen dikkatle farklarına bakın, çok kırpılmış harbiden :D
gtx 1060 1.png
gtx 1060 2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana kalırsa aciliyeti yok ise hiçbir şekilde kart alma şu aralar. Nvidia 2017 bitmeden GTX 20 serisini çıkaracak. Eğer şu sıralar alır isen 1060 fiyatı düştüğü zaman üzülebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana kalırsa aciliyeti yok ise hiçbir şekilde kart alma şu aralar. Nvidia 2017 bitmeden GTX 20 serisini çıkaracak. Eğer şu sıralar alır isen 1060 fiyatı düştüğü zaman üzülebilirsin.
Sizin bu cevabınız yerinde oldu fikrimi değiştirdiniz. Ben volta mimarisini duymuştum ama fiyatlara etki edeceğini düşünmemiştim. Sizce buyuk bir fiyat fark olur mu GTX 1060 3 GB vs. gibi kartlara?

Yine de 3 GB-6 GB tartışmasına giren arkadaşlara diyecek sözüm yok artık. :cool::ölü:

Kardeşim 3GB-6GB tartışmasına giren arkadaşlara cevap sadece bu.:ölü:
Çünkü onlara laf anlatamazsın. Yapacak bir şey yok. :D

videolara güvenip iş yapmayın derim ben yaptım İntel Core 2 Duo E8400 işlemci ve GTX 750 Ti ile GTA 5 oynuyorlar falan 40-60 FPS alıyorlar fakat bende GTX 650 Ti olmasına rağmen sistemde aşırı darboğaz oluyor O.C yapmama rağmen ekran kartının %30 unu anca çalıştırıyor

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı