NVIDIA Geforce Now Testi

Merhaba herkese Geforce Now tam sürüm çıkmış bende denedim. Üyeliğim ücretsiz üyelik ve internet hızım 20Mbps.
Test ettikçe video koyacağım. İstediğiniz oyun varsa yazın eğer kütüphanemde varsa yüklerim. Android telefon üzerinden de görüntüler aldım koyacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

CTRL + G yaparak oyun içi kayıt bölümüne ulaşabilirsin.

CTRL + 9 yaparak kayıt işlemini başlatabilirsin.

Sen yorulma diye hep bunlar 😉.
Teşekkürler :D. Olsun ya gecikme falan daha iyi anlaşılır belki :D .
Merhaba herkese Geforce Now tam sürüm çıkmış bende denedim. Üyeliğim ücretsiz üyelik ve internet hızım 20Mbps.
Test ettikçe video koyacağım. İstediğiniz oyun varsa yazın eğer kütüphanemde varsa yüklerim. Android telefon üzerinden de görüntüler aldım koyacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Shadow of Mordor (Oyun içi.)

Son düzenleme:

selam geforce now için oyunun pcde yüklü olması gerekiyormu

Ben 35 mbps ile Apex bile oynadım özellikle multiplayer olmayan oyunlarda neredeyse 0 gecikme ile oynanıyor eğer Türkiye sunucusu gelirse veya Türkiyenin İnternet altyapısı düzelirse iyice tadından yenmez. Ancak şu an bile gayet tatmin edici

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı