NVIDIA GeForce NOW Türkiye Sunucuları Mart Ayında BETA'da!

Hepimizin merakla beklediği NVIDIA GFN GAMEPLUS hizmeti Mart ayı içerisinde BETA versiyonu ile çıkışını yapacak. Beta versiyonunun kapalı mı yoksa açık mı olacağı bilinmiyor. Ama ön kayıt yaptıranların önce oynayacağını söylediklerini biliyoruz. O halde muhtemelen kapalı beta ile başlayıp sonradan açık betaya dönebileceklerini söyleyebiliriz.

Bugün attıkları bir tweet ile Mart ayında platformun BETA'ya çıkacağını duyurdular:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Açıkçası yine net bir tarih verilmemesi çok iyi olmadı. Üstelik hala yeni üye olmak isteyenler Geforce Now'a üye olamıyor.

Ön kayıt için: GFN powered by GAME+

Son düzenleyen: Moderatör:
Nihayet yüksek Ping ile oynama derdinden kurtulacağız fakat ben hiçbir zaman denemedim.

NetSpeed'in 16 Mbps ADSL paketini kullanıyorum ve az önce test yaptığımda internet hızım 11.77 Mbps çıktı. Sizce bu internet hızı GeForce NOW için yeterli olur mu?
Daha yüksek hızlı bir paket alamıyorum çünkü altyapım en fazla ADSL paketlere izin veriyor. Türk Telekom yıllardır bir türlü VDSL'i getiremediği için hala 10-12 Mbps hızlara mahkum kalıyorum.

Speedtest sonucum ise şu şekilde;
adsl internet hızı.png

Nihayet yüksek Ping ile oynama derdinden kurtulacağız fakat ben hiçbir zaman denemedim.

NetSpeed'in 16 Mbps ADSL paketini kullanıyorum ve az önce test yaptığımda internet hızım 11.77 Mbps çıktı. Sizce bu internet hızı GeForce NOW için yeterli olur mu?
Daha yüksek hızlı bir paket alamıyorum çünkü altyapım en fazla ADSL paketlere izin veriyor. Türk Telekom yıllardır bir türlü VDSL'i getiremediği için hala 10-12 Mbps hızlara mahkum kalıyorum.

Speedtest sonucum ise şu şekilde;
Eki Görüntüle 868497
Benimde aynı şekilde. Ben Türk telekom ADSL kullanıyorum. Benim de hızlarım benzer. İnşallah bizim için sıkıntı oluşturmaz.

Türkiye sunucusunun avantajı ne oluyor? Mesela benim 16 Mbps internetim var ama 10 Mbps civarı alıyorum diyelim. Eskiden Avrupa sunucularında oynayamazken, Türkiye sunucuları ile oynayabileceğim anlamına mı geliyor?
Gerçekten bilmediğim için soruyorum. Kusura bakmayın. :(
Hayır, sadece gecikme süresi azalacak. Akış sırasında yüksek veri harcadığı için az hızla oynamak mümkün değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı