NVIDIA GeForce NOW Türkiye sunucuları için Turkcell gameplus+ ile anlaştı!

Dün konusunu açmış olduğumu beklenen sürpriz bugün birçok medya tarafından haberi yapılarak ne olduğu açıklandı. Konuda tahmin edilen şeyin gerçekleştiğini söylemekten büyük mutluluk duyuyorum. NVIDIA gfn Türkiye sunucuları için Turkcell ile anlaştı ve NVIDIA gfn powered by gameplus+ isimli bir hizmet oluşturdu.

Tanıtılan sisteme göre farklı bir platform gibi değil de farklı bir hizmet üzerinden giriş yapacağız gibi. Turkcell dataları cukkalayacak yani ama başka bir uygulama veya platform olacak mı konusu net değil. Duyuruları takip etmek için NVIDIA ve gameplus+'a ait sosyal medya hesaplarını ve blog sayfasını takip etmeyi unutmayın.

Paylaşılan başka bir kayda değer detay yok. Aşağıda ki linkten ön kayıt oluşturabilirsiniz. Ön kayıt olan kullanıcılar sunucular açıldığında ilk kullanacak kişiler olacakmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün sitenin kodlarına baktım belki fiyatı açık etmişlerdir diye. Henüz fiyat bilgisine ulaşamadım ama şöyle garip bir text var:
fiyat.png

Bir aylık üyeliğin ilk gün iptal edildiğinde böyle bir uyarı verdiğini varsayarsak fiyat daha erken açıklansa bile üyelik 17.03.2020 tarihinde açılacak gibi. Tabi sadece bir tahmin.

3MB ile 144p bile oynanmıyor bakalım sunucu açıldıktan sonra nasıl etkileyecek.

Dosya Ekleri

• resim_2021-01-19_192634.png
    resim_2021-01-19_192634.png
    1.019,2 KB · Görüntüleme: 62
Bence bedava olacak bu da bir tahmin ama zaten paralı olanı var Türkiye için ayrı ücret isteyeceklerini sanmam.
İsteyecekler. Ayrıca şunu da söyleyeyim sanırım bedava üyelik bile olmayacak. Ön kayıt yaptıranlar da seçildileri zaman herkesten önce satın alabilme hakkına sahip olacak. Yani ücretsiz kullanamayacağız.

Yeni konular

Geri
Yukarı