Nvidia Geforce Now Türkiye Sunucusu Paketlerini Açıkladı!

GAMEPLUS PAKETLERİNİ DUYURDU!​

GFN Türkiye sunucuları için Turkcell ortaklığında kurulan Gameplus'ı duyurulalı yaklaşık 1 ayı geçti. Geçtiğimiz günlerde de Mart ayında kullanıcıların kullanımına açılacağı söylenmişti. Şimdi ise bu Gameplus uygulamasının hangi paketlere sahip olacağını da duyurdular.

Duyurulan paketlere göre herkesin beklediği Free(ücretsiz) pakette kullanıcıların kullanımına açılacak.

Ayrıca "İndir ve Oyna" sekmeside siteye açılmış. Programı indirdiğinizde mevcut GFN uygulaması bizi karşılıyor. Bu durumda ayrı bir uygulama değilde sadece ayrı bir hesap kullanacağımız kesinleşmiş oldu diyebiliriz. (Windows, Mac, Android, Nvidia Shield, Chromebook, Safari Web Tarayıcı (Beta) iPhone ve iPad)

1613313898444.png

Daha fazla detay ve ön kayıt için:
GFN powered by GAME+

❓ SİZE Bİ'SORU​

• Ortalıkta gezen bir 10₺/haftalık Premium paket söylentisi var sizce bu paket mi daha uygun yoksa aylık paket mi?

resim_2021-02-14_173834.png

Aylık olmasını isterim şahsen. O dolanan fiyatlar Game+ Twitter hesabından yalanlandı diye hatırlıyorum.
Evet şimdi ufak bir araştırma yaptım. Yalanlamışlar fakat tam olarak değil. Belki fiyat hatalıdır ama haftalık sistem olacaktır. Bilemiyoruz tabi ki. Mart ayı gelsin göreceğiz.

1613315769109.png

30 TL ve üzeri fazla olur. Şöyle olsa belki 40 TL civarı kabul ederdim. İnternet kotasından yemeyecek paketler olsun. Kotalı internetim var maalesef. İptal ettirmek için Türk Telekom'la görüştüm. Tahattüt aşırı pahalı sıkıştım kaldım. Keşke öyle bir güzellik yapabilseler.

30 TL ve üzeri fazla olur. Şöyle olsa belki 40 TL civarı kabul ederdim. İnternet kotasından yemeyecek paketler olsun. Kotalı internetim var maalesef. İptal ettirmek için Türk Telekom'la görüştüm. Tahattüt aşırı pahalı sıkıştım kaldım. Keşke öyle bir güzellik yapabilseler.
Aylık min. 35, tahmini 40 olur.

Geri
Yukarı