Çözüldü Nvidia "Görüntü Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Onlycrew

Decapat
Daha fazla  
Zaten ortada sorun yok hocam. Bu sebeple düzelecek bir şey de yok. Normal bir durum.

Ben şimdi oyun oynayamayacak mıyım :(
Hocam bir oyun açayım dedim şimdi de NVIDIA alttan "Görüntü Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti Hatası" veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tamamdır hocam. Bundan sonra Driver Booster falan yok. Denk gelirsem basarım cezayı. Hayırlı olsun. Chipset ve ekran kartı sürücüsünü kurarak çözdük.
Hocam bu NVIDIA başıma vallahi bela oldu oyunları açmıyor ekran kartı gözükmüyor. NVIDIA'yı sildim geri yükelesem bir şey olur mu? He bir de şey PC mavi ekran veriyor. PC'nin maşallah hiçbir güzel yanı yok.

Dosya Ekleri

• ssssssssssssss.PNG
    ssssssssssssss.PNG
    4,9 KB · Görüntüleme: 35
Hocam bu NVIDIA başıma vallahi bela oldu oyunları açmıyor ekran kartı gözükmüyor. NVIDIA'yı sildim geri yüklesem bir şey olur mu? He bir de şey PC mavi ekran veriyor. PC'nin maşallah hiçbir güzel yanı yok.

DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp geri yükleyebilir misiniz? Ve bir daha IObit vb. yerlerden kaçak indirmeye çalışmayın. Dümdüz indirin sürücünün sitesinden.

Eksik olan Windows güncellemisi varsa yapın. Sizde var gözüküyor. Ekran kartı sürücüsünü de linkten indirebilirsiniz.

DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp geri yükleyebilir misiniz? Ve bir daha IObit vb. yerlerden kaçak indirmeye çalışmayın. Dümdüz indirin sürücünün sitesinden.

Oyunları saymayın hocam zaten hepsi driver aralarında bir şeyler yok fazlada yani hepsini ıbot Driver Booster 9 yükledi NVIDIA sildim hocam ama geri çıkıyor hata.

Eksik olan Windows güncellemisi varsa yapın. Sizde var gözüküyor. Ekran kartı sürücüsünü de linkten indirebilirsiniz.

Tamam hocam.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    51,9 KB · Görüntüleme: 29

Hocam benim PC 64 Bit ama 32 Bit işlev görüyor ne indireyim.
Yani 32 Bit görüyor sanki uygulamaları o şekilde indiriyor, ben 64 Bit yüklüyorum.

Hocam, Driver Booster falan kullanmayın. Bunlar yanlış sürücüler kuruyor. Zaten bizde de yasaklı. Ne kurduğunu bilemeyiz. DDU işlemini deneyin. Son çare olarak format atarsınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı