Çözüldü Nvidia "Görüntü Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Onlycrew

Decapat
Daha fazla  
Zaten ortada sorun yok hocam. Bu sebeple düzelecek bir şey de yok. Normal bir durum.

Ben şimdi oyun oynayamayacak mıyım :(
Hocam bir oyun açayım dedim şimdi de NVIDIA alttan "Görüntü Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti Hatası" veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tamamdır hocam. Bundan sonra Driver Booster falan yok. Denk gelirsem basarım cezayı. Hayırlı olsun. Chipset ve ekran kartı sürücüsünü kurarak çözdük.
Teşekkür ederim, tabii ki son çare format olmalı fakat mavi ekran hataları ile uğraşmaması için format atmasını tavsiye ettim.
hocam bunu ben win 10 da win 7 de win 8 deyim hepsinde aldım win 10dan çıktım pc youryo diye şimdi 7 ye geçtim 1 2 hatfa önce sonra ındada verdi 8.1 sinlge geçtim bundada veriyo pc bi kaç defa yere düştü bilgisiyar yok hocam yani şöyle anlatiyim 7 yıllık pc hatta 8 oldu bu sene hocam baya hasarlı ben ondanda olabilir diye düşünüyorum ama abim bi el atıyo pc mük oluyo ne yapıyo bilmiyom ama herşey işiyor benim elleyince bozuluyor

Hocam, Driver Booster falan kullanmayın. Bunlar yanlış sürücüler kuruyor. Zaten bizde de yasaklı. Ne kurduğunu bilemeyiz. DDU işlemini deneyin. Son çare olarak format atarsınız.

Hocam ne yapsam bilemedim ki şimdi bu arada GeForce NVIDIA kartı indiriyorum notebook sürümünü indiriyorum hocam çünkü 800'lerde notebook vardı.

Hocam, Driver Booster falan kullanmayın. Bunlar yanlış sürücüler kuruyor. Zaten bizde de yasaklı. Ne kurduğunu bilemeyiz. DDU işlemini deneyin. Son çare olarak format atarsınız.

Hocam nasıl indirebilirim?

Tamamdır hocam. Doğru sürüm. Windows 8.1 64 Bit olanı indirip kurun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı