NVIDIA GTX 1080 için monitör önerisi

Bütçe
3500TL
Evet kardeşim bütçesini 2-3 katına çıkartırsa arkadaş dediğin gibi hızlı monitörler alabilir. 3500 TL civarı, F/P monitör arıyor arkadaş. 10K bütçeyle IPS aramıyor.

Bende zaten düşük bütçede F/P öneriyorum. Sen kalkmış 20 sene öncesinin panelini öneriyorsun 3.6k bütçeye. Biraz mantıklı ol. İleride IPS panel monitörü az değer kaybı ile satar. Fakat TN paneli satamaz. Alıcısı yok. Ezber gidiyorsun ama işe yaramaz bu. Zaten 24 saat CS oynayan bir insan gider BenQ TN panel alır 10K'ya gelip buraya sormaz. Adam belli ki günlük kullanıcı.

Bende zaten düşük bütçede F/P öneriyorum. Sen kalkmış 20 sene öncesinin panelini öneriyorsun 3.6k bütçeye. Biraz mantıklı ol. İleride IPS panel monitörü az değer kaybı ile satar. Fakat TN paneli satamaz. Alıcısı yok. Ezber gidiyorsun ama işe yaramaz bu. Zaten 24 saat CS oynayan bir insan gider BenQ TN panel alır 10K'ya gelip buraya sormaz. Adam belli ki günlük kullanıcı.

Tamam kardeşim, her şeyin en iyisini senin bildiğini düşünüyoruz. :D 4ms monitör önermeye devam et. :like:

4ms mi 🤣.TN panelle hayatınızda başarılar diliyorum hepinize.👍 öp başına koy sende TN paneli. İleride pişmanlığını burada paylaşma ama. @TorbaciFiles

O monitörü alacağımı kim söyledi size acaba? 😀 ben hala sizin attığınız monitörü düşünüyorum da çünkü.

Bu fiyatlara pek monitör kalmadı ve gittikçe daha da dibe iniyor.
İtopya Philips 24M1N3200ZA/00 23.8" inç 165Hz 1ms Gsync/ FreeSync Premium Yükseklik Ayarli IPS Gaming Monitör | ITOPYA bu monitörü satmaya başladı. Kağıt üzerinde değerleri iyi forumda alanlar oldu. Kötü bir şey henüz duymadık.

Bütçe çıkmıyorsa ACER 23.8" 165HZ 1MS FREESYNC FULL HD IPS LED GAMING MONİTÖR - Pckolik özellikleri bakımından çok önermesem de alınabilir. @Saint Lucia philipsi alıyorum o zaman ben

Son düzenleme:
Hocam Asus marka TN panel VG245 modelini kullanıyorum. 0.5 MS olduğu için bu modeli satın aldım. Fakat keşke VA alsaydım diyorum.

@TorbaciFiles Dostum aklına takılan soru varsa monitörle ilgili kullanıcısına danışabilirsin. Monitör konularının çoğuna ben bakıyorum. Bak geçenlerde bu Philips'i @mango arkadaşımız aldı. Philips 24M1N3200ZA vs TUF VG2491QA konusu da burada. Okuyabilirsin.
Philips 24M1N3200ZA/00 23.8" inç 165Hz alınır mı? bu konuda da alan bir arkadaşımız var.
Para veriyoruz bu bileşenlere her detayı araştırman senin hakkın.
@Saint Lucia ben okeyim ya alıcam philipsi. Teşekkür ederim bilgilendirmen için.

Hocam Asus marka TN panel VG245 modelini kullanıyorum. 0.5 MS olduğu için bu modeli satın aldım. Fakat keşke VA alsaydım diyorum.
Araştırdım da IPS daha çok öneriliyor ya.

Ben okeyim ya alacağım Philips'i. Teşekkür ederim bilgilendirmen için.

Normalde kullanıcısı çok olan ve kronik sorunla uğraşılmamış marka modelleri öneriyorum. Mesela bu bütçede Dell bu monitör vardı. Fakat 1-2 ay sürmedi stok bitti. Tam bir F/P üründü. Herkese önerdim ve önerildi. Şimdi piyasada monitör bulunmuyor. Bu yüzden alternatif markalara kaldınız. Böyle olmasa asla önermezdim. Fakat kağıt üzerinde renk değerleri çok iyi. Ayrıca tasarımı da epey iyi. Philip kendi üretmemiştir bunu fakat iyi duruyor. Alanlar memnun olduğu için önermemek yanlış olur.

Geri
Yukarı