NVIDIA güncel sürücüsü ekranda titremeye neden oluyor

Daha fazla  
Arkadaşlar GTX 1070 ekran kartına sahibim 496.13 ve 496.49 sürücülerinde sorun yaşıyorum. Masaüstünde donma kasma titreme bilgisayar kafayı yiyor. Bundan önceki sürücülerde problem yoktu sorunu 472.12 dönerek çözdüm fakat neden böyle bir sorun yaşıyorum?
Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Reddit ve NVIDIA formunda çok fazla konu açıldı durum ile ilgili. Yeni yayınlanacak WHQL sürümünü beklemekten başka çare yok. Tamamen sürücü ile ilgili bir sorun olduğu için, manuel şekilde herhangi bir mühalale ile çözümlemeye çalışmanız sonuç vermeyecektir (496.49 üzerinde). Yeni sürümün yayınlanması çok uzun sürmez diye düşünüyorum. 47X sürücüleri gayet iyi gelirken, Win11 çıkması ile birlikte 496 sürücüleri biraz çuvalladı. :)

Arkadaşlar GTX 1070 ekran kartına sahibim 496.13 ve 496.49 sürücülerinde sorun yaşıyorum. Masaüstünde donma kasma titreme bilgisayar kafayı yiyor. Bundan önceki sürücülerde problem yoktu sorunu 472.12 dönerek çözdüm fakat neden böyle bir sorun yaşıyorum?
Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Video da herhangi bir şey göremedim.

Aynı videoyu izlediğimize emin miyiz ?
Video:

Bu değil mi?

Geri
Yukarı