NVIDIA ne yapmaya çalışıyor?

Hal bu ki birkaç kere tectübe etse işini fazlasıyla görecek adam doğruya doğru teknoloji şans işidir her kartta problem çıkmayacak diye bir kural yok sonuç olarak AMD alırsın watman yersin NVIDIA alırsın onda da hata alırsın bu işler böyle kul malı sonuçta ben NVIDIA'da bile hata alanı gördüm AMD dede alanı çok gördüm yani.

Vala bende de 6700 var 3 aydır kullanıyorum sıfır aldım kartı taktım kurdum sürücüyü bir kere bile hata almadım yağ gibi çalışıyor maşallah uzun süre oyun oynayan birisiyim zaten hata olsa sıkça karşılaşırım bende.

RX570 beni bitirdi zaten çok watman alıyordum 6000 serisine geçtikten sonra hiç karşılaşmadım.

Bende RX 570 8 GB kullandım asla ne WattMan ne de siyah ekran, kusursuz bir deneyim yaşadım hayatımdaki bütün şansımı kullanmış gibiydim fakat 6000 serisinde öyle değildi sürekli WattMan hatası aldım tek çaresi değişimdi ve şimdi kusursuzca yakın bir deneyim ile kullanıyorum.

Bende RX 570 8 GB kullandım asla ne WattMan ne de siyah ekran, kusursuz bir deneyim yaşadım hayatımdaki bütün şansımı kullanmış gibiydim fakat 6000 serisinde öyle değildi sürekli WattMan hatası aldım tek çaresi değişimdi ve şimdi kusursuzca yakın bir deneyim ile kullanıyorum.
Kısacası iki ucu şeyli değnek :D İki markanın da kusurları var. İki markanın da acayip saçmaladığı yönleri var.

Sizinkide tam tersi olmuş benimkinin boşuna demiyoruz teknoloji şans işidir diye.

Kısacası iki ucu şeyli değnek :D iki markanın da kusurları var. İki markanın da acayip saçmaladığı yönleri var.

Hatasız kul olmaz hocam yapacak bir şey yok geri kalanı kullanıcı tercihi.

Nvidia'da da yaşanıyor mu bu olay?
Nvidia'da olmuyor, fakat Nvidia'da eğer ekran kartı sürücüsü çökerse daha sinir bozucu şeyler yaşanabiliyor, Mavi Ekran, Siyah Ekran gibi. Tamam siyah ekran AMD'de yaşıyor ama WattMan aldığında sürücüyü tekrar açarak yoluna bakabiliyorsun.

Nvidia'da da yaşanıyor mu bu olay?
Hocam genellikle yaşanmıyor. Yaşansa da %1 gibi birşey. Ama yaşanırsa mavi ekran siyah ekran gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. AMD'de ise genellikle sadece siyah ekran oluyor. O da kullandığınız programın kapanmasına neden oluyor. Ardından sürücü kendini tekrardan pasif hale getiriyor ve yolunuza devam ediyorsunuz.

Geri
Yukarı