NZXT Aer 2 fan nasıldır?

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
İtopya'da 150 TL'ye düşmüş fiyatı çok uygun geldi. Sayısal değerlere takılmıyorum artık. 2.75mm h2o ile 1mm h2o arasında derece farkı yaşamadım sistemimde. Benim için en önemli şey sessizlik. Fan hakkında bilgisi olan var mı?

Arkadaşlar 28 dBa diye Arctic aldım. Helikopter kalkıyor gibiydi odada. :D Teknik veriler gerçekten artık önemli değil ürün kaliteli oldukça. SilverStone hakkında olumsuz yorumlar falan var mı? ARGB portum yok bu arada.

Arkadaşlar 28 dBa diye Arctic aldım. Helikopter kalkıyor gibiydi odada. :D Teknik veriler gerçekten artık önemli değil ürün kaliteli oldukça. SilverStone hakkında olumsuz yorumlar falan var mı? ARGB portum yok bu arada.

Fiyatında en iyisi. Performansı mükemmel. Kendim 3 tane kullanıyorum. ARGB portu yoksa yanmaz. Görüntüsüde mükemmel ama.

Arctic P12 mi almıştınız? Air Blazer'da da maksimum düzeyde ses var. Aynı ses NZXT tarafında da görülür. Kasa fanı olarak kullanacaksanız o tepe seviye sesler duyulmaz. He ama işlemciyi soğutmak için kullanılacaksa tam yüke göre ses olabilir. Noctua, Scythe fanlar daha sessiz olabiliyorlar.

Hocam NZXT ben almazdım :D.
AB120R kullanıyorum, gerçekten 35.6 desibel veriyordur tam devirde. Ancak motor vb. sesler hiç yok, tamamen fuşşş diye rüzgar sesi duyuyorsunuz, sadece seviyesi yüksek oluyor. Amacınız özelliktense desibel olarak sessizlik ise pek tavsiye etmem ancak performans olarak muazzam bir fan.

Geri
Yukarı