NZXT C750 80+ Gold PSU fan problemi ve Trendyol rezaleti

kuanbey

Hectopat
Makaleler
2
NZXT C750 80+ Gold model PSU'yu 28.05.2023 tarihinde sipariş ettim. 26.05.2023 tarihinde kutunun ilk açılışını yaptım ve uzay montaj kurduğum sistemime bağladım. PSU'nun başta dönerken ufak bir ses çıkardığını fark ettim ama bu ses sonradan kesiliyordu. 0dB modu açık olduğunu fark edince kapatıp denediğimde fan bariz bir şekilde sürtme yapıyordu. Ben de uğraşmak istemediğim için direkt Trendyol'a iade için gönderdim. Satıcı iadeyi reddetti "fabrikasyon öyle hatalar olabilir vs.". İkinci kez iade gönderip müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim. Müşteri hizmetlerinin cevabı daha komik inanır mısınız? "Ürünü tarafınıza tekrardan gönderdik. Ürünü 3. kez iade için gönderirseniz hem ürünü hem paranızı alamazsınız."

Cidden sinir krizi geçirmek üzereyim. Muhtemelen çok basit bir şey ancak içini açıp müdahale etmek istemiyorum. NZXT ile görüşme sağladığım da yetkilendirilmemiş bir satıcıdan aldığınız için bir şey yapamayız diyorlar. Ne yapmalıyım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
"Hey google/siri, en yakın Tüketici Hakem Heyeti nerede?"

Şaka bir yana bu bir sorun ve siz cihazı kendiniz bozup sizin hatanız demediniz. THH hakkınız olduğunu düşünüyorum.

Geri
Yukarı