Obama'nın Kızı Malia'ya Cömert Talip

Herkese selamlar, sevgiler.
Arkadaşlar! Kenya'lı Felix Kiprono adlı genç avukat, ABD Başkanı Barack Obama’nın 16 yaşındaki kızı Malia ile evlenmek istediğini ve bunun için başlık parası olarak 50 sığır, 70 koyun ve 30 keçi verebileceğini söyledi.

Arkadaşlar, sizce Barck Obama ve onun kızı olan Malia bu cömert gencin tekilifini kabul edecek mi?:aşk:

301120141711537141530.jpg

felixlipstick2711114.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçek sevgi, aşk para veya başka maddi şeylerle olmaz...
Aşkı petroller kıralına değişmeyen biri, birileri çıkar mı diye bekliyordum.(y)

İnsanoğlunu en çok mutlu eden şey maneviyattır. Kendini dünya malı ile mutlu sananlar/ gösterenlerin bi de perde arkası var...:)

Şahsen, varını- yoğunu ortaya seren bu gence Malia'yı verdim gitti.:D

Aslında arkadaş kendi kültürüne göre gerçekten değerli şeyler veriyor. Fakat kültür farklı.
Bir yandan güvenemiyorum. Kızımızın gönlü bu Kenya'ya konabilir.
Birde bakmışsın Barack kızı vermiş. :vıy:

@er36po günümüzde çoğu kız zengin koca derdinde herşey para olmuş. Para herşeyi açıyor günümüzde maalesef :(
Evet, maalesef günümüzde para ön planda, olmazsa olmaz konumunda. Fakat bu onun Aşkı, Huzuru satın alacağı ya da "her kapıyı açar" anlamına gelmiyor.:)

Sizi bilmem ama, ben bu gencin cesaretine, kibirsizliğine hayran kaldım.
Hani normalde uzanılamayan ciğere "mundar" (Murdar) denilir ya, bu genç ise tersi bi durum sergileyip Aşkını, Hayranlığını ilan etti.(y)

Siz olsanız (Var sayalım ABD ile aynı şartlara sahibiz) Türkiye Başkanına/ Başbakanına, "ben kızınızdan hoşlanıyorum, size bu kadar... da başlık parası teklif ediyorum" diyebilir misiniz?
Bak iyi düşünün işin sonunda "Laa sen kim oluyorsun da kızıma bu teklifte bulunuyorsun, sen gitte önce karnını doyur" demek de var.:D

Aşkı boş verin lan Obama'nın damadı. :D
Yaş konusun da ben başka bir şeye değineceğim ilgimi çekti, o 16 yaşındaki kız ile bizim 20-24 yaş arası Türk kızlar arasında pek bir gelişmişlik farkı göremedim.
@er36po sen git karnını doyurdan fazlasını göreceği kesin, hapis cezası bile olabilir.

Bundaki aşk değil, cahil cesareti bana göre. Tanımadığın, içerisinde o sıcaklığı hissetmediğin birine nasıl aşık olabilirsin ki?
Obama amcamın kızı ile evlenip ordunun başına geçmeyi planlıyor bence.

Usta, cahil-mahil sen cesarete ve bonkürlüğe bak, adam resmen varını yoğunu ortaya koymuş. Artı oldukça da çiddi.(y)

Valla ben bu adamın aşık ya da hayranlık duyduğuna inanıyorum, küçükken bende Hülya Avşar'a aşık olmuştum. O dönemler Hülya Avşar'ın bana varacağını bilsem canımı feda ederdim.:kalp::kalp::mutlu:

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı