Obez olduğum için dalga geçiyorlar

• Konuyu başlatan utnyy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 136
  • Görüntüleme 9B
O insanlar hayatın boyunca olacak. Obeziteden kurtulsan bile farklı bir şeyini eleştirirler. Onu boşver derim. Ama kilolu kalma sakın. Bir an önce kilonu ver.

En sevdiğim arkadaşlarımla aramda en ufak bir şey olsa direk obez sin kilolu falan kapıdan gecemiyosun gibi sözler alıyorum evet obezin evet kiloluyum ama öyle davranmalarını anlayamıyorum sizce ne yapmalıyım? Direk onları arkadaşlıktan silmeli miyim veya ne yapmalıyım? Kilolu olduğumu da inkar etmiyorum onlar inşallah bir gün çocukları aynı durum ile karşılaşırlar o zaman anlarlar beni.

Hocam eğer söyleme amaçları ciddi bir şekilde değil gülerek şaka amaçlı söylüyorlarsa çok fazla takılmayıp gülüp geçmenizi öneririm lakin hayat bu şekilde çok fazla ciddiye alınarak devam etmez.

En sevdiğim arkadaşlarımla aramda en ufak bir şey olsa direk obez sin kilolu falan kapıdan gecemiyosun gibi sözler alıyorum evet obezin evet kiloluyum ama öyle davranmalarını anlayamıyorum sizce ne yapmalıyım? Direk onları arkadaşlıktan silmeli miyim veya ne yapmalıyım? Kilolu olduğumu da inkar etmiyorum onlar inşallah bir gün çocukları aynı durum ile karşılaşırlar o zaman anlarlar beni.

İyi yapmışlar. Sana, böyle iyisin zayıflama vs. gibi şeyler deselerdi daha kötü olurdu.

Geri
Yukarı