Obeziteli bireyin askere gitmemesi mantıklı mı?

Kasmaya başlamışlar vatan severler duyarlarını. Sizene kardeşim isteyen gider isteyen gitmez. Kimin erkek kimin kız olduğu size mi kaldı ? Klavye bebeliği yapmayın. Konuya dönersek başka bir yol bul derim. İnan hayatım boyunca sürekli kilo alıp veren biri olarak şunu söyleyebilirim kilo berbat bir şey. Bunu yapma kendine.

Arkadaşlar biliyorsunuz askerlik zorunlu. E bedelli askerlik ise ne kadar. (Ki askere gitmeme daha 2-3 yıl var daha da artar) Ben askere gitmek istemiyorum. Böyle bir yeri kaldırabileceğimi düşünmüyorum. Belki 2-3 yıl sonra zorunlu askerlik kalkabilir. (İnşallah yani) Bizim dayımın oğlu var. 25 yaşında ve obezite olduğu için askere gitmedi hiç. Ben de ayı gibi olup askere beleşten gitmemeyi düşünüyorum. Sizce bu ne kadar mantıklı?
Kusura bakma ama yemez gerekirse kilo vermeni beklerler gerekirse kilo verdirtirler

Konuya gelen mesajlara bak 🤣🤣 forum yine saçma sapan insanlarla dolmuş arkadaşlar adam insan gibi sorusunu sormuş biri gelmiş "eşek gibi gidecen" yazmış sizene arkadaşlar sorulanı cevaplasanıza siz sanki size kaldı gidip gitmemesi kendi kararı.

Kasmaya başlamışlar vatan severler duyarlarını. Sizene kardeşim isteyen gider isteyen gitmez. Kimin erkek kimin kız olduğu size mi kaldı ? Klavye bebeliği yapmayın. Konuya dönersek başka bir yol bul derim. İnan hayatım boyunca sürekli kilo alıp veren biri olarak şunu söyleyebilirim kilo berbat bir şey. Bunu yapma kendine.
O zamana kadar bedelli askerlik parasını çıkartmaya çalışacağız bir şekil yapacak bir şey yok maalesef....

Geri
Yukarı