OBS açılırken crash

Ronnie1035

Hectopat
Arkadaşlar bende oyun modu çalışmıyordu. İnternette bunun için çözüm ararken OpenGL ile açmam gerektiğini gördüm ama OpenGL ile açmam gerektiğini gördüm ilk başta OpenGL çıkmıyordu. Bugün video için ayar yaparken OpenGL'yi gördüm açtım ama OBS'yi kapattıktan sonra bir daha açılmadı crash veriyor sürekli.
Bu PC'yi yendin başlatmadan önceki hata
Buda yeniden başlattıktan sonraki

Sorunun kaynağı yine aynı görünüyor, zamanında sürücüleri güncellemek için Driver Booster gibi bir program kullanmış mıydınız?

Temiz kurulum yapmanızı öneriyorum. Driver Booster gibi programlar bu tarz sorunlara yol açıyor ve bildiğim tek çözümü temiz kurulum. Sisteme format atın ve Driver Booster kullanmayın. Sonra OBS'i tekrar açmaya çalışın. Sorunun çözülmesi veya devam etmesi durumunda geri dönüşünüzü bekliyorum.

Temiz kurulum yapmanızı öneriyorum. Driver Booster gibi programlar bu tarz sorunlara yol açıyor ve bildiğim tek çözümü temiz kurulum. Sisteme format atın ve Driver Booster kullanmayın. Sonra OBS'i tekrar açmaya çalışın. Sorunun çözülmesi veya devam etmesi durumunda geri dönüşünüzü bekliyorum.
Yakın zamanda format düşünüyodum zaten cevabınız için teşekkürler. Bide aklıma bişey geldi 2. ekran kartından olabilir mi? AMD karttan desteği kestiği için güncellenmiyo.

Sadece Intel grafik sürücüsünden bahsetmişim, dolayısıyla AMD kart ile ilgili olduğunu sanmıyorum. Temiz kurulum yapıp bu mesajımdan sonra sonuçları bildirirseniz sevinirim.
Son durum nedir, temiz kurulum yaptınız mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı