OBS Youtube Kalite/Rank Sorunu

Daha fazla  
Videoları OBS ile 1080p@60 FPS 10.000 bitrate olarak kaydediyorum ve Premiere Pro ile editliyorum.
Render yine video kalitesinde yani match source ayarında, h.264 .mp4 olarak kaydediyorum.
10 dakikalık bir video aşağı yukarı 800 MB. oluyor.

Sorun şu ,videoyu yükledikten sonra Youtube'tan izlediğimde kalite çok düşük gözüküyor.
Yine 1080p 60 FPS ayarında seçili video fakat renk vs. çok fark var.

Yani Youtube'a yüklediğim videoyu bilgisayardan izlediğim haliyle youtube'tan izlediğim hali çok farklı.

Youtube'a yüklediğim videonun bilgisayardakiyle 1e1 olmasını nasıl sağlarım?

Youtube hali:

g6A0VfPdQtKGc9jkEZ-Skw.jpg

Bilgisayardaki hali:

ltQwB6BLTYaTQbhwRUremA.jpg

Not:Resim yüklemeye çalıştım hata verdi, o yüzden link koydum...

Son düzenleyen: Moderatör:
Youtube'a yüklenen videoların, görüntü kalitesinin düşmesinden çok fazla insan muzdarip. Bunu çözse çözse ancak @Ali Güngör @Recep Baltaş çözer. İnsanlara nasıl kayıt alıp, nasıl render yapıp, hangi ayarlarda youtube'a yüklemesi gerektiğini bir video ile anlatırmısınız ?

Kardeşim benim bu alta atacağım resimler'e bak bi, bu ayarlarda kullanıyorum editlemeyi'de adobe premier cc 2017 de yapıyorum youtube ye yüklediğimde görüntü kalitesi çok iyi en ufak bir bozulma yok.

ö1.jpg

ö2.jpg

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı