Oculus Quest 2 gerçek görüntüye atma sorunu

Yağız532002

Picopat
Daha fazla  
Oculus Quest 2 Air Link ile Half-Life Alyx oynarken bir sorunla karşılaştım. Ara sıra 1 saniyelik ya da daha kısa bir sürede gerçek görüntüyü gösteriyor sonra oyuna geri dönüyor ve hiçbir hata vermiyor. Çözümünü bilen varsa yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Guardian kullanarak belirlediğiniz alanın dışına cıkıyor olmayasınız? Ya da Quest 2'de gözlüğe dokunduğumuz zaman dışarısını gösteren bir ayar vardı o da açık olabilir fakat tahminimce belirlediğiniz alanın dışına çıkıyorsunuz. İsterseniz ayarlardan guardian'ı kapatıp oynamayı deneyebilirsiniz. Pek önerilmese de böyle çözülebilir herhalde.

Guardian kullanarak belirlediğiniz alanın dışına cıkıyor olmayasınız? Ya da Quest 2'de gözlüğe dokunduğumuz zaman dışarısını gösteren bir ayar vardı o da açık olabilir fakat tahminimce belirlediğiniz alanın dışına çıkıyorsunuz. İsterseniz ayarlardan Guardian'ı kapatıp oynamayı deneyebilirsiniz. Pek önerilmese de böyle çözülebilir herhalde.

Sınırın içindeyim ve dediğiniz ayar kapalı.

Sınırın içindeyim ve dediğiniz ayar kapalı.
Anladım. Reddit üzerinde gezerken bazı kişilerin aynı şeyden şikayetçi olduğunu gördüm. Meta desteğinin yazdığı çözüm buymuş;
Hey there! Please try powering off the headset then press the power button and volume down button at the same time until the boot menu loads, then go to "exit and boot" and see if that helps. If you're still having issues, please submit a support ticket with us and we would be happy to help.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Anladım. Reddit üzerinde gezerken bazı kişilerin aynı şeyden şikayetçi olduğunu gördüm. Meta desteğinin yazdığı çözüm buymuş;
Hey there! Please try powering off the headset then press the Power button and volume down button at the same time until the boot menu loads, then GO to "exit and boot" and see if that helps. If you're still having issues, please submit a Support ticket with us and we would be happy to help.

Yarın test edeceğim. Sonucu yarın söylerim.

Hey there! Please try powering off the headset then press the Power button and volume down button at the same time until the boot menu loads, then GO to "exit and boot" and see if that helps. If you're still having issues, please submit a Support ticket with us and we would be happy to help.

Test ettim ve işe yaramadı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı