Oculus Quest 2 VPN kuramıyorum

Quest 1'de ben de yapamadım hocam :) DNS değiştirme menüsü eklendiyse DNS atayabilirsiniz, veya modem arayüzünden DNS değiştirebilirsiniz. (Yasaklı sitelere girmek istiyorsanız tabii :^^)

Neden VPN kurmak istediğinizi sorabilir miyim? Daha önce hiç duymamıştım da Meta Quest ile VPN bağlantısı kurmak isteyen birisini?
Bazı sevimli siteler için olabilir .)
Evet deneyimlemek istiyorum :D

Quest 1'de ben de yapamadım hocam :) DNS değiştirme menüsü eklendiyse DNS atayabilirsiniz, veya modem arayüzünden DNS değiştirebilirsiniz. (Yasaklı sitelere girmek istiyorsanız tabii :^^)
onu nasıl yapıyoruz hocam yardımcı olabilirmisiniz

Evet deneyimlemek istiyorum :D

onu nasıl yapıyoruz hocam yardımcı olabilirmisiniz
1678055860988.png

Bende bu menüden Primary DNS kısmını Google Dns olarak ayarlıyorum yani 8.8.8.8 Secondary 8.8.4.4 fakat bu bütün bağlananların DNS ayarlarını değiştirecektir. Deneyimledikten sonra kapatmanı tavsiye ederim. Olay çok da abartılacak gibi değil keyifli seyirler :)

Merhaba arkadaşlar. VPN kurabilen var mı? Ya da nasıl bir yöntem izlemeliyim?

Bilgisayariniza herhangi bir link kablosu bağlayıp, herhangi bir ücretsiz VPN programının APK'sını SideQuest ile kurup bağlantı sağlayabilirsiniz. Bu şekilde touch VPN indirip kullanabiliyordum Quest 2 de. Telefon üzerinden de yapabiliyorsunuz onun için de SideQuest uygulaması mevcut. YouTube'dan video izleyerek öğrenebilirsiniz.

Eki Görüntüle 1691666
Bende bu menüden Primary DNS kısmını Google Dns olarak ayarlıyorum yani 8.8.8.8 Secondary 8.8.4.4 fakat bu bütün bağlananların DNS ayarlarını değiştirecektir. Deneyimledikten sonra kapatmanı tavsiye ederim. Olay çok da abartılacak gibi değil keyifli seyirler :)
1678063401437.png

Nereleri düzenlemem gerikiyor hocam.

Geri
Yukarı