Oculus Quest 3 beklemeli miyim?

BetaDNZ

Centipat
Daha fazla  
Oculus Quest 2 almak istiyorum, bütçem maksimum 15000
Sizce bekleyip Oculus Quest 3 alınır mı?
Oculus Quest 2 alsam çok pişman olur muyum, Oculus Quest 3 ve 2 fiyatı aralarında çok fark olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oculus Quest 2 almak istiyorum, bütçem maksimum 15000.
Sizce bekleyip Oculus Quest 3 alınır mı?
Oculus Quest 2 alsam çok pişman olur muyum, Oculus Quest 3 ve 2 fiyatı aralarında çok fark olur mu?

Quest 2'ye sahip olmama rağmen şu an ben bile bekliyorum. Pancake lens, yüksek cpu/gpu, daha hafif gözlük, fazla görüş alanı ve kontrolcülere yapılan iyileştirmelerine bakılınca gayet iyi bir yükseltme gibi duruyor açıkçası. 500 dolar olarak çıkacakmış ülkemizde muhtemelen fiyati sizin bütçenize yakın hatta biraz fazla gibi fiyatlara çıkar. Bence beklemenizi tavsiye ederim daha iyi VR deneyimi için.

Bende de Quest 2 var. Memnun muyum evet. Ama eksileri daha güçlü performanslı olabilirdi. Biraz yavaş çalışıyor. Cihazın ağır olması eksi. En son olarak lensler daha büyük geniş olabilirdi. Uzun zamandır deneyimlemiş biri olarak bana göre eksileri bunlar. Yoksa çok çok iyi bir cihaz.

Oculus Quest 3 çıkacak fakat Oculus Quest 2 yide öyle bırakmadılar daha ucuz yaptılar $399.99 yerine artık $299.9 bir de artık daha yüksek performans olacak bir de 2. el alabilirsiniz çok fazla kişi alıp azıcık oynayıp bırakıyor heves yani bu tarz satan çok 2. el satıcı var onlardan alabilirsiniz. Quest 3 çıktığı zamanda aynı şey bunlada olacak yani bekleyedebilirsiniz.

Oculus Quest 3 çıkacak fakat Oculus Quest 2 yide öyle bırakmadılar daha ucuz yaptılar $399.99 yerine artık $299.9 bir de artık daha yüksek performans olacak bir de 2. el alabilirsiniz çok fazla kişi alıp azıcık oynayıp bırakıyor heves yani bu tarz satan çok 2. el satıcı var onlardan alabilirsiniz. Quest 3 çıktığı zamanda aynı şey bunlada olacak yani bekleyedebilirsiniz.

O fiyat değişikliği maalesef bizim ülkemizde olmaz. Satıcılar hala aynı fiyattan satıyor ve düşüreceklerini sanmıyorum. Sıfırı yine 10k aralarında gezer ikinci eli de zaten neredeyse o fiyatlara satılıyor. 7K'den aşağısını satan yok sarı site üzerinde.

O fiyat değişikliği maalesef bizim ülkemizde olmaz. Satıcılar hala aynı fiyattan satıyor ve düşüreceklerini sanmıyorum. Sıfırı yine 10k aralarında gezer ikinci eli de zaten neredeyse o fiyatlara satılıyor. 7K'den aşağısını satan yok sarı site üzerinde.

İlla düşüş olur bence ama evet çok olmaz bir de daha yeni olduğu için bu fiyat düşüşü yavaş yavaş düşer fiyatları sitelerde bence.

Geri
Yukarı