Oda ve bilgisayar ışıkları nasıl senkronize edilir?

Hayretinalis

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben yakın zamanda güzel bir Gaming PC set toplamak istiyordum, bilgisayar dışı donanımları ise Razer set yapmayı düşünüyordum. İnternette biraz bakındığımda aşağıda görselde paylaştığım bir PC seti buldum ambiyansı çok hoşuma gitti bu setin aynısını toplamak istiyorum ama nasıl toplayacağımı bu renk tonunu bu ambiyansı nasıl yakalayacağımı tam çözemedim, eğer anlayanlarınız varsa rica etsem bana yardımcı olur musunuz?

04946E84-A252-4201-913D-9AE167F4D93E.jpeg

Biliyorum göz zevkinizdir. Güzel durur ışık.
Ben 20 li yaşlarda modifiye yapıyordum arabama 30 yaş oldum keşke yapmasaydım dedim.
Yani önemli olan arabayı sürmek. Bilgisayarı önemli olan nedenini bilerek kullanmaktır.
Bunu anladım. Yine siz bilirsiniz. Ben biraz olgunlaştım da böyle oldu galiba.

Ben 20'li yaşlarda modifiye yapıyordum arabama 30 yaş oldum keşke yapmasaydım dedim.
Yani önemli olan arabayı sürmek. Bilgisayarı önemli olan nedenini bilerek kullanmaktır.

Haklısınız, ama bu biraz da zevk işi benim cok hoşuma gitti zaten çok renkli süslü değil sade bir havası var

Ben 20 li yaşlarda modifiye yapıyordum arabama 30 yaş oldum keşke yapmasaydım dedim.
şahsen insanın ileride içinde ukte kalmasındansa isteklerini imkanlar doğrultusunda yapmalı şahsen 32 yaşında böyle bir bilgisayarı henüz tamamladım zamanında ki hevesimdi o yüzdense keşkeler yerine imkan varsa yapılmalıdır.
Soruna gelirsek eğer dostum öncelikle aldığın anakartın argb desteği olmasına özen göstermelisin zaten yeni anakartların hepsi destekliyor hemen hemen ben asus kullanıyorum asusun kendi yazılımından bilgisayara taktığın argb destekli fan ve şerit ledleri dilediğimce renklerini değiştirebiliyorum tabiki bu işin ucu açık ben yarım bilgisayar bilgimle araştırarak youtube'den videolar izleyerek kendim oluşturdum böyle bir sistemi tabi ki daha bilgili arakadaşlar yardımcı olacaklardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı