Odamı güzelleştirmek istiyorum

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Arkadaşlar 15 yaşında kendi odama sahip bir erkeğim ve odama bir şeyler almak istiyorum. Odam çok büyük değil yani bir erkeğin her şeyini sığdırdığı bir oda işte. Masama LED lamba almak istiyorum renkleri değişen falan filan tablo almak istiyorum ama beğenemiyorum yani nasıl araştıracağım bilmiyorum. Poster istiyorum duvara asmak için ama nasıl aratacağım bilmiyorum. Yani odamı hoş, güzel bir hale sokmak istiyorum. Trendyol'dan benim düşüncelerimi yansıtan şeyleri istediğim şeyleri atar mısınız? Mesela LED lamba 1 metresi 50TL falan kazıklanabilirim bilmiyorum bu yüzden size sormak istedim.

Hocam renkli ampuller oluyor kumandadan değişen ortama güzel ve hoş bir ambiyans katıyor ucuz bir şey zaten LED'leri ise fiyat aralığı ucuzdan yükseğe doğru ayarlayarak bakarsanız ucuzlarını bulabilirsiniz.

Hocam renkli ampuller oluyor kumandadan değişen ortama güzel ve hoş bir ambiyans katıyor ucuz bir şey zaten LED'leri ise fiyat aralığı ucuzdan yükseğe doğru ayarlayarak bakarsanız ucuzlarını bulabilirsiniz.
Peki mesela bir çalışma masasına ne kadar lazım? 2 metre yeter mi yoksa 5 metre alıp kullanmadığımı saklar başka yerlerde kullanırım gibisinden mi yapayım?

Tavanınızı gece parlayan yıldızlar takın.

Siz kendi zevklerinize göre almalısınız bence.Öneri istiyorsanız da odanızın resmini paylaşmalısınız,her dekoratif eşya her oda da güzel durmaz.

Odam böyle.

Dosya Ekleri

• IMG_20220815_182144.jpg
    IMG_20220815_182144.jpg
    196,7 KB · Görüntüleme: 141
Usta, kitaplık odayı boğmuş. Çok fazla gereksiz şeyler var odada.
Haklısınız, kitaplık çok yer kaplıyor. O kitapların da %90'ını okumuyorum. 1-2 tanesini devamlı okuyorum. Kaldırayım onu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı