Odaya L masa yaptırmak mümkün mü?

Skynel

Decapat
Daha fazla  
Dostlar selam yeni eve taşınacağız heyecanlıyım biraz o yüzden şimdiden düşüneyim dedim bugün kontrat imzalandı konuya geçelim.

Odamda her zaman l masa olsun isterdim ve şimdi taşınacağım oda küçük olunca da mecbur özel bir şeyler yaptırayım dedim ama masaya ne eklenmesi gerektiği konusunda bir fikrim yok ölçü alınacak mesela tamam ama hafif arkasına bir ışıklandırma yapmak istiyorum ya da kabloları saklamak için bir alan olsun istiyorum kablo kanalları vs ama nasıl yaparım hiçbir fikrim yok laptop kullanacağım ve yanında 2 tane monitör ile beraber.

Bununla ilgili bir rehber ya da bir video varsa bana atma şansınız var mıdır?

Pinterest'de dolaş herkes oradan örnek alıyor ama marangozlar da çok sağlam pahalı artık. IKEA'dan filan bir şey ayarlamaya çalış.

Bir yapı markete git. Masa tahtalarına bak. İlgini çeken var mı? Sonra o ilgini çeken tahtadan 2 tane al. Sonra yine aynı markette masa ayakları kısmına geç. Orada da ayaklara bak. Beğendiğinden al. Marketten 3 metre kadar plastik kablo kanalı al. Evde ayakları masaya tak ve L şeklinde yerleştir. Sonra kabloları nereden geçirmek istersen o kanalları masanın o noktalarına ister çift taraflı bantla, ister minik vidalarla tuttur. Kısaca yapı marketi gez ve hayal et :)

Yeni konular

Geri
Yukarı