Odaya stüdyo kurmayı düşünüyorum

Deepking

Femtopat
Daha fazla  
485 TL'ye lastvoice BM800 Full Black mikrofon Phantom + stand + filtre set almayı düşünüyorum.

Sistem özellikleri:
İşlemci: Intel i3 2120 CPU 3.30 GHz.
Anakart: Gigabyte H61M-S2PV DDR3 1333MHz 2.0 USB 2.0 anakart.
RAM: Kingston 4 GB 1333MHz DDR3 RAM.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce 9800GT.
Kasa ve PSU: Frisby 5823BS 300W siyah ATX kasa.
İşletim sistemi: Windows 10 64 Bit
Yaklaşık 7 senedir kullanıyorum. Bu sistemle mikrofondan düzgün ses çıkar mı?
Şöyle bir şey kurmayı düşünüyorum odaya. Vergi sıkıntısı falan olur mu?

images.jpeg

Dostum yaklaşık 2 yıl önce falan Aliexpress'den BM800 aldım ve ben pek de memnun değildim açıkçası, stüdyo mikrofonu için zayıf kalabilir, ama ses kartı ile performansını bilmiyorum.

Dostum yaklaşık 2 yıl önce falan Aliexpress'den BM800 aldım ve ben pek de memnun değildim açıkçası, stüdyo mikrofonu için zayıf kalabilir, ama ses kartı ile performansını bilmiyorum.

Bu ürünü almayı düşünüyorum. Ses kalitesi düzgün olur mu?

Bu ürünü almayı düşünüyorum. Ses kalitesi düzgün olur mu?

"lastvoice" ne demek bilmiyorum belki benim mikrofonumun bir üst modelidir, tam bir şey söyleyemeyeceğim üzgünüm ama benim aldığım mikrofon gerçekten çok dandik idi: US $17.99 35% OFF|Bm 800 mikrofon stüdyo kayıt kitleri bm800 kondenser mikrofon bilgisayar fantom güç bm 800 Karaoke mikrofon ses kartı|Mikrofonlar| - AliExpress

"lastvoice" ne demek bilmiyorum belki benim mikrofonumun bir üst modelidir, tam bir şey söyleyemeyeceğim üzgünüm ama benim aldığım mikrofon gerçekten çok dandik idi: US $17.99 35% OFF|Bm 800 mikrofon stüdyo kayıt kitleri bm800 kondenser mikrofon bilgisayar fantom güç bm 800 Karaoke mikrofon ses kartı|Mikrofonlar| - AliExpress

Bu ürün ile benim alacağım ürün arasında fark var. Senin aldığın ürününde Phantom yok. Benim alacağım üründe var Phantom var. Belki daha kaliteli ses çıkar.

Yeni konular

Geri
Yukarı