Odyssey G3 monitördeki ghosting rahatsız eder mi?

Herkes öyle değil işte. Belki 2. el aldı. Belki de bilmiyor. Herkes çok mu bilgili? Herkes çok bilgili olsa Turbox konuları görür müyüz bu forumda?

Doğrudur o kısma pek bir şey demiyorum, Turbox kısmı dümdüz şekilde insanların bilinçsizliği ile ilgili bir şey, ben alırken araştırdım ve öyle karar verdim, bir şey alırken yazıp bakmayıp sonra ağlamak pek mantıklı değil.

Doğrudur o kısma pek bir şey demiyorum, Turbox kısmı dümdüz şekilde insanların bilinçsizliği ile ilgili bir şey, ben alırken araştırdım ve öyle karar verdim, bir şey alırken yazıp bakmayıp sonra ağlamak pek mantıklı değil.
Yani hocam 3500'e de adam akıllı birşey yok orası da doğru da yani herkes bilerekten almiyor o yüzden bizde öyle diyoruz.

Hocam 6 aydan fazladır kullanan birisi olarak söyleyebilirim ki, ms değeri gerçekten rezil bir monitör doğruya doğru, ghosting olayı ise var o da fazlasıyla var ama için kullandığına göre değişir, ben Valorant oynuyorum ghostingi gördüğüm tek şey siyah skinlere bakarken ghosting olması ve sen oyun oynamıyorum diyorsun, son zamanlarda kitap yazıyorum monitördeki göz koruyucu modunu açıyorum keyfime bakıyorum henüz gözlerim bozulmadı.
Hocam 1 saatlik ban yemişim yazamadım monitör daha elime geçmedi dedikleriniz içimi rahatlattı nedense yorumlar çok iyi ama burada aşırı bir kötüleme var 27" olan modelini aldım ergonomik olduğu için inşallah memnun kalırım

Yani hocam 3500'e de adam akıllı birşey yok orası da doğru da yani herkes bilerekten almiyor o yüzden bizde öyle diyoruz.
Hocam 4600'e aldım da sorum ghosting çok rahatsız edermi idi 27" en az alacağım olduğu için öbür modellere bakmadım yoksa bende biliyorum ghosting hangisinde var hangisinde yok

Hocam 1 saatlik ban yemişim yazamadım monitör daha elime geçmedi dedikleriniz içimi rahatlattı nedense yorumlar çok iyi ama burada aşırı bir kötüleme var 27" olan modelini aldım ergonomik olduğu için inşallah memnun kalırım

Hocam 4600'e aldım da sorum ghosting çok rahatsız edermi idi 27" en az alacağım olduğu için öbür modellere bakmadım yoksa bende biliyorum ghosting hangisinde var hangisinde yok
4600e aldıysanız kesinlikle iade edin. R25i30 ve Dediğim AOC var o fiyata G3 kesinlikle alınmaz.
@alitility 3500'e almamış dostum. Keşke 3500e alsaymis.

3 inç için gözünüzü ve görüntü kalitesini mahvetmeyin.

4600e aldıysanız kesinlikle iade edin. R25I30 ve dediğim AOC var o fiyata G3 kesinlikle alınmaz.

Evet o zaman değişim yapabilir, sırf kullandığım için en iyisi bu diye diretemem o fiyata daha iyisi elbet vardır, R25I30 olanı 1 2 saat kullanma fırsatım olmuştu gerçekten güzel monitördür bana gelen bozuk ve kullanılmış olduğu için iade etmiştim ama olsun alınabilir.

Evet o zaman değişim yapabilir, sırf kullandığım için en iyisi bu diye diretemem o fiyata daha iyisi elbet vardır, R25I30 olanı 1 2 saat kullanma fırsatım olmuştu gerçekten güzel monitördür bana gelen bozuk ve kullanılmış olduğu için iade etmiştim ama olsun alınabilir.
Valla R25F30da duydum sıkıntıları o zaten kronik de R25i30 da ilk sizden duydum. Geçmiş olsun.

Vallahi R25F30'da duydum sıkıntıları o zaten kronik de R25I30 da ilk sizden duydum. Geçmiş olsun.

Hocam tahminlerime göre ilk alan kişi hayatında ilk defa monitör açmış ve kullanmış vura vura açmıştır, arızadan kastım da monitörün üstünde 1 piksel boyutunda boydan boya çizgi vardı stok bir arıza gibi durmuyordu, ekranıda yağlı yağlı ellemiş izleri vardı.

4600e aldıysanız kesinlikle iade edin. R25i30 ve Dediğim AOC var o fiyata G3 kesinlikle alınmaz.

Hocam bir var bir yok diyorsunuz, bir az bir çok diyorsunuz 24 inç alcak olsam oyuncu monitörü almazdım bu fiyatta 27 inç pivot bir monitör bulabileceğimi sanmıyorum

Hocam bir var bir yok diyorsunuz, biraz birçok diyorsunuz 24 inç alacak olsam oyuncu monitörü almazdım bu fiyatta 27 inç pivot bir monitör bulabileceğimi sanmıyorum.

G3 harici monitörlere yok diyor, 1080p 27 inç monitör alınmaz zaten herkes görüntünün kötü olduğunu söylüyor.

Geri
Yukarı