Odyssey G3 S24AG32 ghosting seviyesi kötü mü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ÖmerKu

Hectopat
Makaleler
3
Monitör
S24AG32
Ürün forumda ghosting bombası ve kronik sorunlu olarak bahsedilen Odyssey G3 S24ag32. kendim 4 ay önce aldım ama UFO testi yapmadan fark edememiştim yani TN panele göre farklılıklar vardı tabii ama ben UFO testini 2.monitör olarak kullandiğim için aldıktan çok sonra yaptım aldığımda daha VA panel nedir onu da bilmiyordum tabii. Test linkini aşağıya atıyorum, video kısa ama uzun çekmenin anlamı yok bir şey değişmiyor. Konuyu açma sebebim kendim 2. laptopumu alacağım şu an 2. ekran olarak çalışan TN panel bir laptopa sahibim aralarında aşırı renk farkı var. Başka bir IPS panel laptop alacağım çünkü eskidi bu yüzden montörü muhtemelen kardeşime vereceğim yani ürünü kullanmayacağım. Bu yüzden bu ekran elimde fazlalık. Eğer gözü aşırı rahatsız edecek gibiyse kardeşime veremem ya babama vereceğim ya da boş duracak bu yüzden satmayı düşünebilirim. O yüzden fikrinizi almak istedim bu monitör hakkında incelememde mevcut orada sadece benim fikirlerim var sizinde fikrinizi merak ettim dediğim gibi. Soran olursa başka bir problem yaşamadım.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı