Ödevlerimi yapmadım hocalara ne diyebilirim?

Ödev dosyası ne yaptıysam açılmadı. Rica etsem bir daha atsanız ya da biraz süre verseniz.
%100 taktik veriyorum. Lise zamanımda bir online platform vardı. Oraya ödevleri işliyordu. Yapamadığımda bu bahane sayesinde kurtuluyordum.
Şu nasıl? Hocam internet sıkıntısı vardı, derslere katılamadım. İnternet açılıyor derse girene kadar kapanıyor. Servisi aradık 1 ayda zor hallettiler yeni modem aldırdılar

EBA'da ise benim önceden yaptığım pcde veya telefondaysan artik nerdeysen ipyi gecici olarak sallama bişi yap internet yok gibi göstersin internetle ilgili bir sorun oluştu dersin tak kanıtıyla diyede bir ss atarsın ama ben yaptığıma pişman olmuştum bence sende yapma ama böyle bir yöntem kullanabilirsin ama alışkanlık haline getirme :)

Şu nasıl? Hocam internet sıkıntısı vardı, derslere katılamadım. İnternet açılıyor derse girene kadar kapanıyor. Servisi aradık 1 ayda zor hallettiler yeni modem aldırdılar.

Kanka ödevler EBA üzerinden veriliyorsa dosyayı indirmen yeterli seni yaptı olarak gösteriyor zaten. (bahane uydurma hoca daima kazanır.)

Hiçbir ödevimi yapmadım. Biliyorum aptallık ettim. Kimseyi tanımıyorum hocalar vs. bahanem yok. Hocalara ne diyebilirim?

Şimdi yap.

1604505757349.png

Geri
Yukarı