Ödüllü Yarışma Fikri

Kesinlikle INNA ile ilgili bir yarışma yap. Mantığı da şöyle olacak. Herkes INNA ile ilgili projeler yapacak. Video olsun, resim olsun, Gif olsun. Sonra bizde bunları seçelim. Hem mükemmel şeyler ortaya çıkar hem de INNA. Daha ne olsun ya INNA işte. 😍

Tamam dostum sakin ol 🤣 Yardımcı olursanız yapacağız birşeyler.
Destekleyin beni, destek istiyorum🤣

@ZORO daha ne istiyon bilader? Mis gibi konu işte. :)

Yok yok şaka yapıyorum. Canı ne istiyorsa onu yapsın. Benim INNA sevgim kabardı yine. Sorry. 🤭

Siz ne istiyorsanız onu yapalım, hatta siz tasarlayın siz yönetin. Nasıl fikir?
Size güveniyorum🤣

Hocam bi dur ya daha senin için 'INNA Simulator' fikrimiz var daha :)

Ben de varım her neyse🤣

Ya ne gerek var, benim konum sizin konunuz.
O zaman şöyle yapalım. Adaletli olsun. Sen bütün fikirleri topla ve bütün fikirleri de oylamaya sun. Sonra çıkan fikiri uygulayalım. Benim gönlüm rahat etmez yoksa. Sırf ben dedim diye istemediğin bir şey olsun istemem. Sonuçta sponsorluğu sen yapıyorsan nasıl istiyorsan öyle olmalı.

O zaman şöyle yapalım. Adaletli olsun. Sen bütün fikirleri topla ve bütün fikirleri de oylamaya sun. Sonra çıkan fikiri uygulayalım. Benim gönlüm rahat etmez yoksa. Sırf ben dedim diye istemediğin bir şey olsun istemem. Sonuçta sponsorluğu sen yapıyorsan nasıl istiyorsan öyle olmalı.

Benim için hiç sorun değil, maksat eğlenmek. Gönlün rahat edecekse herkes fikrini paylaşsın sen de anketli konu aç. Benim oyum sana 🤣

@painkiller Sen olmadan eksik olur.

Benim için hiç sorun değil, maksat eğlenmek. Gönlün rahat edecekse herkes fikrini paylaşsın sen de anketli konu aç. Benim oyum sana 🤣

@painkiller Sen olmadan eksik olur.
Ya bana kalsa INNA'nın tam sayfa resmini arka plan yaparım siteye. INNA sevmeyenleri sınırsız banlarım falan. 🤭 Sen bana bakıp celallenme hemen. Bak zaten zor tutuyorum INNA'yı kabardı kabaracak sevgim. Zorlama istersen. 🤭

Daha güzel fikirler çıkacak mı bakalım bence. Akıl akıldan üstündür.

@Jira @acv @painkiller @Handsome Reis @dogant @KaraKartalw @HakanCT
@Silinen üye @16986 @N1_1CE @Neko @rtakak @TerabyteForever @BERWAR @BilgisayarKurdu @Onur Altuğ Sever @LeViAcKeRMaN

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı