Öğrenci için iPad 9 mu, iPad Air 5 mi?

Ersin5838

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, 2023-2024 eğitim öğretim yılına 11. sınıfta başlayacağım ve önümüzde ki yaz TYT konularını bitirmek için iPad almayı düşünüyorum. iPad Air 5 alırsam bütün param tablete gidiyor ama eğer iPad 9 alırsam cebime harçlık kalıyor hatta ekipman bile alabiliyorum. Üniversiteyi yazılım mühendisliği düşünüyorum ve tableti ilerleyen yıllarda da kullanmayı düşünüyorum(aynı zamanda grafik tasarım vs. ile de uğraşıyorum) sizin öneriniz; uygun fiyatlı iPad 9 alıp işlerimi idare etmek mi, yoksa iPad Air 5 alıp uzun süre yüksek performans almak mı?

iPad 9 bütçeye göre güzel bir tablettir oyunları da oynatır dersini de yaparsın fakat karar değiştirip Android alırım diyorsan mi pad 5 almanı öneririn IPad'den 1000 lira fazla ama bir tık iyi sanki uyguamalar arasında hızlı geçiş yapabiliyorsunuz ve akıcı.

Ben de iPad almayı düşünüyorum ve çok kararsızım. Hız konusunda aralarında çok fark var ancak bu iPad 9'un kötü performans verdiği anlamına gelmiyor. Air 5 birçok konuda daha iyi olmasına rağmen iPad 9'un batarya performansı da daha iyi. Tasarım konusuna gelecek olursak iPad 9'un çerçeveleri bence çok kalın ancak Air 5'in çok sade ve zarif bir tasarımı var. Yani karar size kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı