Öğrenciler isyanda!

Az önceki arkadaşa destek verdiğinize göre, siz de o düşünce yapısındasınız. Kimse çalıştı diye hayatını riske atmak zorunda değil.
Ben iptal olmasını savunuyorum zaten, bu kadar gündem yapıp uğraşmanıza gerek yok diyorum sadece. Çünkü kararlarından dönmüyorlar, boş uğraş oluyor tweete ayrılan vakit.

Sadece Allah korusun demekle olmuyor. Başımıza ne geldiyse bu düşünceden geldi. Önlem şarttır.

Tabii ki önlem şart.

İşte bundan bahsediyorum, siz iptal olmamasını isterken binlerce benim gibi basta ve binlerce derse giremeyen öğrenci var, bu yüzden iptal olması gerekiyor bu sınavların.
Evet, iptal olması gerekiyor.

Sınava iki gün kalmış ders çalışacağınıza sosyal medyadan ağlamakla uğraşıyorsunuz.

Yanlış gençler yanlış. Şu saatten sonra iptal olacağı varsa da olmaz, çoğu kişi il/ilçe değiştirdi. Sınavlar için yurtlara ve kalacak yerlere yerleştirildi bile. O yüzden iptal olmaz.

Oturup çalışın.

Sınava iki gün kalmış ders çalışacağınıza sosyal medyadan ağlamakla uğraşıyorsunuz.

Yanlış gençler yanlış. Şu saatten sonra iptal olacağı varsa da olmaz, çoğu kişi il/ilçe değiştirdi. Sınavlar için yurtlara ve kalacak yerlere yerleştirildi bile. O yüzden iptal olmaz.

Oturup çalışın.

Hocam sağlık falan ona lafım yokta ancak bazı öğrenciler tembellik yapmak için de ertelenmesini istiyor.

Üniversiteliler açılsın diyor, lisedekiler açılmasın diyor. Ülkede herkesin kafası karışık.

üni.PNG

Geri
Yukarı