Öğrenciler isyanda!

Ne tür bir düşüncesiz oluyorsun sen ? Ben de çalıştım ama olmasını istemiyorum.
Aynen aptal bir mazoşistim ben, insanların ölmesinden keyif alıyorum. Hastayım da biraz.
Mesele sınavlara çalışmadığı için sınavların iptal edilmesini istemesi değil, bu düşünceniz mantıksız ve çok saçma. Bu yazınızla insanlara virüs bulaşmasını ve hayatlarını kaybetmelerini umursamadığınızı söylüyorsunuz. Ben de Anadolu Lisesine gidiyorum ve 10. sınıfım. Ortalamam 99.96 ve sınavların yarısı yapılmadı. Yeterince çalıştım ve yüksek not alacağımdan eminim ama ben de sınavlar yapılsın istemiyorum çünkü ölmek istemiyorum.
Aynen, kaç yaşındasınız bilmiyorum ama maksimum 16 falansınızdır herhalde. Corona kapınca ölmüyorsunuz, merak etmeyin. Bu konu hakkında yüzlerce açıklamam var. Artık cevap vermiyorum, ne yaparsanız yapın. Pazartesi sınavlar başlıyor. 😍

Bu ülkede bir şey olacağı yok, Twitter'da her yerde insanlar bas bas bağırıyor, yine umursayan yok. Keşke o kabine toplantılarında S-400 değil de, işe gidemeyen insanlar, isyandaki öğrenciler konuşulsa.

Aynen aptal bir mazoşistim ben, insanların ölmesinden keyif alıyorum. Hastayım da biraz.

Aynen, kaç yaşındasınız bilmiyorum ama maksimum 16 falansınızdır herhalde. Corona kapınca ölmüyorsunuz, merak etmeyin. Bu konu hakkında yüzlerce açıklamam var. Artık cevap vermiyorum, ne yaparsanız yapın. Pazartesi sınavlar başlıyor. 😍
Maksimum 16 olduğumuzu nereden çıkardın acaba ? Biz kapınca ölmeyecez ama taşıyıcıyız değil mi ? Bizim yüzümüzden ölenler ne olacak ? Ayrıca benim gibi hastalığı olanlar var.

İnsanlar virüs kaptığında, zar zor nefes aldıklarını gördüğünde, öldüklerinde, vaka sayısı tavan yaptığında da “muhteşem” emojinizi atmaya devam edersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı