Öğrenciler nasıl para kazanabilir?

Arkadaşlar buldu iş vallahi. Bulmak isteyin yeter.
Dostum kazandığın 5-10 TL'nin onlarca katıyla vergi ödemek istiyorsan sen bilirsin. İnternetten 5-10 kuruş kazanacağım diye vergi borcu altına gireceksin ve bu illaki karşına çıkacak. Şuan devlet senin banka hesabına internetten gelir geldiğini gördüğü anda eğer bunu bildirmediysen her ay 1500 lira dolaylarında bir ceza kesiyor. Amacım hevesinizi kırmak değil ama ne yazık ki artık ülkemiz üretmediği için, kasaya herhangi bir yerden kaynak akmadığı için mecbur halktan alıyor. İnternetten para kazanmayı düşünmeden önce bu videoyu izlemeni öneririm.
Başından beri zaten çok para kazanacağım bir şey aramıyordum. Zamanla küçük adımlarla para kazanabileceğim web sitesi kurma ve shutterstock mu nedir bilmiyorum o siteden fotoğraf paylaşmamı önerdiler ve bunlar benim için yeterli.
İnternet üzerinden herhangi bir şekilde 1 TL bile kazanıp bunun onlarca katı vergi ödemek, üstüne bir de ceza ödemek istiyorsan sen bilirsin.

Dostum kazandığın 5-10 TL'nin onlarca katıyla vergi ödemek istiyorsan sen bilirsin. İnternetten 5-10 kuruş kazanacağım diye vergi borcu altına gireceksin ve bu illaki karşına çıkacak. Şu an devlet senin banka hesabına internetten gelir geldiğini gördüğü anda eğer bunu bildirmediysen her ay 1500 lira dolaylarında bir ceza kesiyor. Amacım hevesinizi kırmak değil ama ne yazık ki artık ülkemiz üretmediği için, kasaya herhangi bir yerden kaynak akmadığı için mecbur halktan alıyor. İnternetten para kazanmayı düşünmeden önce bu videoyu izlemeni öneririm.

İnternet üzerinden herhangi bir şekilde 1 TL bile kazanıp bunun onlarca katı vergi ödemek, üstüne bir de ceza ödemek istiyorsan sen bilirsin.

1500 TL ne hocam? Hevesim kırıldı bak :(

1500 TL ne hocam? Hevesim kırıldı bak :(
Vergi Cennet'i Türkiye'ye hoş geldin ^^. Üzgünüm ama devlet senin internet üzerinden para kazanmanı istemiyor. Bir tek senin değil kimsenin istemiyor. İllaki internetten para kazanmak istiyorum diyorsan bunu sakın ha sakın banka hesabına yansıtma. Google ADSENSE gibi bir yerde biriktir ve toplu bir şekilde çek.

Kendi denediğim işler arasında en ama en karlı olanı şarkılara kinetik tipografi veya lyrıcs editler yapıp satmak. Bir çok rapçi ile tanışıyorsunuz, ardından başka rapçiler başka rapçiler derken iş büyüyor. Bu yaşta bile fazla para kazandım bu işten. İnternette dersleri var.

Kendi denediğim işler arasında en ama en karlı olanı şarkılara kinetik tipografi veya lyrıcs editler yapıp satmak. Bir çok rapçi ile tanışıyorsunuz, ardından başka rapçiler başka rapçiler derken iş büyüyor. Bu yaşta bile fazla para kazandım bu işten. İnternette dersleri var.

Vergisi var mı? Ve ne kadar kazandınız? Son olarak dersleri nasıl bulabilirim?

Geri
Yukarı