Öğrenciler nasıl para kazanabilir?

1 TL dahi kazansanız bunu devlete bildirmek zorundasınız ama düzensiz ve çok küçük meblağlar banka dökümünüzde pek de sırıtmayacağı için sorun olacağını sanmıyorum. Yine de bu işin doğrusu şirket açıp bildirmektir bence.
Shutterstock ile kazaninca vergi vermek zorunda miyız?
Şirket açmayı düşünürseniz genç girişimci desteğini araştırmanızı öneririm.

1 TL dahi kazansanız bunu devlete bildirmek zorundasınız ama düzensiz ve çok küçük meblağlar banka dökümünüzde pek de sırıtmayacağı için sorun olacağını sanmıyorum. Yine de bu işin doğrusu şirket açıp bildirmektir bence.

Şirket açmayı düşünürseniz genç girişimci desteğini araştırmanızı öneririm.

Genç girişimci desteğini dorada almıştı, kol kadar vergi girdi doraya. Ayrıca yaşım tutmuyor destek için.

Merhaba. Sorum başlıktaki gibi. Aradığım iş fiziksel anlamda değil, bilgisayardan bir iş. Ayda 10 veya 20 kazansam bile hobi gibi kendi paramı kazanmak istiyorum. Önerileriniz nelerdir?

Ben kırsalda yaşıyorum. Tavuktan para kazanmak istiyorum. Tavukçu olmayacağım hobi olarak ama yumurtayı ne yapayım?

Steam item-alım satımı çok karlı oluyor. CS oynarken pahalı itemler düşebiliyor. 30 TL falan kazandım. Bazı itemler %100 zamlanıyor. YTD.

Rusya battle.net inden cod cold War satın al 200-210 arası bir fiyata normalde 40 Euroya satılıyor Türkiye'de. Sonra bu hesabı tanesi 20 liradan 15 kişiye gamesatış gibi sitelerden sat. 100 lira temiz kar edersin.

Geri
Yukarı