Öğrenciye yönelik kredi kartı önerisi

İstanbul Belediyesi bursuna başvurdum ancak sonuç bekliyorum hocam.
Yapı Kredi'den alınan burs derken tam anlayamadım, biraz daha açabilme imkanınız olur mu?

Burs sonuçlanmasını da bekleyebilirsin. Çıkarsa şube üzerinden kredi kartı da veriyorlar.

Kastım, Yapı Kredi hesabına düzenli olarak yatan bir burs varsa o durumlarda da kredi kartı veriyor olmaları.

Burs sonuçlanmasını da bekleyebilirsin. Çıkarsa şube üzerinden kredi kartı da veriyorlar.

Kastım, Yapı Kredi hesabına düzenli olarak yatan bir burs varsa o durumlarda da kredi kartı veriyor olmaları.
Valla hocam bilseydim Ziraat Bankası'nı vermezdim IBAN olarak burs başvurusunda.
Gerçi Yapı Kredi'yi de çok geç açtırdım, 5 gün oluyor daha açılalı.

Garantiye de bakabilirsiniz, hiçbir düzenli gelirimin olmamasına rağmen bonus Gold kredi kartı çıkarttırabilmiştim.
Valla hocam bir kredi kartı için de 3 4 bankaya daha hesap açtırmayı istemiyorum.
Garanti öğrenciye sıkıntı çıkartmıyorsa düşünebilirim.
İş Bankası ve Garanti'yi kenara yazalım.

İş Bankası Maximum Genç 2000 TL limite kadar kart verebiliyor. İşinize yararsa İş Bankası'ndan ayarlayabilirsiniz. Genç karta özel kampanyalarından da puan kazanabilirsiniz, güzel oluyor.

İş Bankası Maximum Genç 2000 TL limite kadar kart verebiliyor. İşinize yararsa İş Bankası'ndan ayarlayabilirsiniz. Genç karta özel kampanyalarından da puan kazanabilirsiniz, güzel oluyor.
Merhaba hocam.

İşime yarayacaktır ancak sıkıntı çıkarırlar mı onu düşünüyorum.
Birkaç sefer deneyip ret yediğimizde kredi skoru düşebiliyormuş. Korkutan ve düşündüren şeylerden biri de aslında bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı