Öğrenciye yönelik kredi kartı önerisi

Makaleler
15
Merhaba.

Bir kredi kartı alıp kullanmaya başlayarak şahsen bir kredi skoru oluşturmaya başlamak istiyorum.
Yapı Kredi'de kredi kartı başvurusu yaptığım zaman 3 kere uygulama 1 kere ise şubeden ret cevabı aldım.

Şu an için çalışmıyorum, tek gelirim babamın gönderdiği aylık harçlık. Ancak part time şekilde bir işe yakında gireceğim bir yerlerde.
Enerjimi atmam lazım, ders çalıştıktan sonra kalan vakitlerde boş oturmak beni darlıyor.

Bana öğrenci belgesi ile başvuru yaptığımda sıkıntı çıkartmayacak bir kredi kartı önerisi yapabilir misiniz?

Merhaba.

Bir kredi kartı alıp kullanmaya başlayarak şahsen bir kredi skoru oluşturmaya başlamak istiyorum.
Yapı Kredi'de kredi kartı başvurusu yaptığım zaman 3 kere uygulama 1 kere ise şubeden ret cevabı aldım.

Şu an için çalışmıyorum, tek gelirim babamın gönderdiği aylık harçlık. Ancak part time şekilde bir işe yakında gireceğim bir yerlerde.
Enerjimi atmam lazım, ders çalıştıktan sonra kalan vakitlerde boş oturmak beni darlıyor.

Bana öğrenci belgesi ile başvuru yaptığımda sıkıntı çıkartmayacak bir kredi kartı önerisi yapabilir misiniz?

Devlet bankalarını tercih edebilirsin. Ziraat, Halkbank. Ya da üniversitenin anlaşmalı olduğu banka varsa onu da tercih edebilirsin.

Devlet bankalarını tercih edebilirsin. Ziraat, Halkbank. Ya da üniversitenin anlaşmalı olduğu banka varsa onu da tercih edebilirsin.
Hocam Halkbank Genç kullanıcısıyım. Genel olarak banka kartı fonksiyonunu kullanıyorum.
Üç devlet bankasında da hesabım var ancak hepsinden banka kartı almıştım.

Verirler mi emin değilim.

Gerekçeyi ne gösterdiler hocam. Biz geçen arkadaşa çıkarttık daha yeni sizin gibi aileden geliri var.
Düzenli aylık gelirin tespit edilememesi nedeniyle reddedildi hocam.
Öğrenci belgesi ile gitmeme rağmen.

Aylık geliri de düzenlemiştim oysaki.

Hocam Halkbank Genç kullanıcısıyım. Genel olarak banka kartı fonksiyonunu kullanıyorum.
Üç devlet bankasında da hesabım var ancak hepsinden banka kartı almıştım.

Verirler mi emin değilim.

Düzenli aylık gelirin tespit edilememesi nedeniyle reddedildi hocam.
Maximum Genç kartın sorun yapacağını sanmıyorum deneyin hocam.

İstanbul burs ya da Yapı Kredi üzerinden aldığın bir burs olunca Yapı Kredi kredi kartı da çıkarıp veriyor.
İstanbul Belediyesi bursuna başvurdum ancak sonuç bekliyorum hocam.
Yapı Kredi'den alınan burs derken tam anlayamadım, biraz daha açabilme imkanınız olur mu?

İş Bankası hesabım vardı ancak kapatmıştım. Bir daha açabilirim eğer verecek olurlarsa.

Geri
Yukarı