Öğrenciye yönelik kredi kartı önerisi

Öğrenci kartı diyorsanız ilk önce Maximum Genç alacaksınız. Sonra başka kartlara bakılabilir. Öğrencilerden düzenli gelir, kredi notu gibi şeyler aranmaz.
Valla hocam normalde aranmamalı ancak bende geliri istediler.

Garanti kullanıyorum şubeden başvurduğumda direkt 30.000 TL limitli kart verdiler.
Öğrenci misiniz hocam siz de?

Valla hocam normalde aranmamalı ancak bende geliri istediler.
Hocam bunlar biraz sıkıntılı ben 3 defa başvuru yapmıştım. Onaylanıyordu öğrenci belgesi gönderiyordum öğrenci belgesi gelmedi diye başvuruyu iptal ediyorlardı. Aynı zamanda Maximum Genç başvurum vardı tatile denk gelmişti. Sonra İş Bankası'ndan aradılar kartı hemen onayladılar.
Maximum Genç alın kredi notunuz oluştuktan sonra her banka size kart vermek isteyecektir.

İlk defa kredi kartı alacaksanız bence yüksek limitli kart almayın. İlk önce düşük limitle kartın kullanımına alışın bu sürede risk az olsun. Sonra daha yüksek limitli kart edinirsiniz.

Hem öğrenciyim hem de çalışıyorum. İşe girmemden 1 hafta sonra gidip şubeye başvurdum anında verdiler kart.
Hocam çalışmadığım için reddetmişlerdi aslında. Çalışmadığımdan gelir de ortaya çıkmıyor.

Part time çalışmaya başlayacağım çok yakın bir vakitte. Belki işe yarar bu iş için.

Hocam bunlar biraz sıkıntılı ben 3 defa başvuru yapmıştım. Onaylanıyordu öğrenci belgesi gönderiyordum öğrenci belgesi gelmedi diye başvuruyu iptal ediyorlardı. Aynı zamanda Maximum Genç başvurum vardı tatile denk gelmişti. Sonra İş Bankası'ndan aradılar kartı hemen onayladılar.
Maximum Genç alın kredi notunuz oluştuktan sonra her banka size kart vermek isteyecektir.

İlk defa kredi kartı alacaksanız bence yüksek limitli kart almayın. İlk önce düşük limitle kartın kullanımına alışın bu sürede risk az olsun. Sonra daha yüksek limitli kart edinirsiniz.
Hocam Maximum Genç kart alımında sıkıntı çıkıyor mu?
Gelir bilgisi isteniyor mu önemli olan bu.

Yok hocam sıkıntı çıkmaz. Gelir filan istemezler
Tamamdır hocam öyleyse İş Bankası'na başvuru yapmayı deneyeceğim.
Teşekkür ederim.

Yok hocam sıkıntı çıkmaz. Gelir filan istemezler
Hocam talebim reddedildi.

Halkbank Genç kartın kredi kartı kısmında maksimum limit olan 2000 lira bana tanımlanmış olduğundan kart çıkartılamıyor dediler.

Bonus Genç için deneyeceğim o da olmazsa artık zorlamayacağım.

Son düzenleme:
Tamamdır hocam öyleyse İş Bankası'na başvuru yapmayı deneyeceğim.
Teşekkür ederim.

Hocam talebim reddedildi.

Halkbank Genç kartın kredi kartı kısmında maksimum limit olan 2000 lira bana tanımlanmış olduğundan kart çıkartılamıyor dediler.

Bonus Genç için deneyeceğim o da olmazsa artık zorlamayacağım.
Olmaması muhtemel. Halkbank kartını kapatın isterseniz, veya limitini 1 TL yaptırın. Tabi illa ki başka bankadan kredi kartı istiyorsanız.

Hocam Halkbank'ı kapatamam ana kartım bu çünkü. Harçlığım buraya geliyor.
Kredi kartı özelliğini kapattırın hocam, kartı kapatmayın yahu. Ya da kredi kartı limitini 1 TL yapın. Ayrıca kredi kartınız varken neden başka kredi kartı almaya çalışıyorsunuz? Kampanyalardan dolayı mı?

Geri
Yukarı