Öğretmen ayrımcılıktan dolayı şikayet edilebilir mi?

Açabilir tabii ki. İftira atıyor iseniz. Ben olsam buna uğraşmam bile. Bu dediklerine bile alınıyorsanız iş hayatınızda asla rahat edemezsiniz. Hayat tahmin ettiğiniz kadar güllük gülistanlık değil.

Öğretmene iftira atmıyorum bu dediklerim dün sınıfta olan olaylar. Öğretmen bunu inkar edebilir fakat benim onun hakkında beyan ettiklerim iftira niteliğinde değil. Dün sınıfta yaşanan olaylar.

Öğretmene iftira atmıyorum bu dediklerim dün sınıfta olan olaylar. Öğretmen bunu inkar edebilir fakat benim onun hakkında beyan ettiklerim iftira niteliğinde değil. Dün sınıfta yaşanan olaylar.
Kendi fikrime göre saçma işlerle uğraşıyorsunuz. Öğretmeninizi yargılamak yerine kullanıp ilim öğrenmeye bakın.

Saçma olabilir yada olmayabilir fakat şikayet benim en doğal hakkım değil mi? Arkasından bir şey çıkar ya da çıkmaz orasını bilemem.
İlk yazdığım cümleye dönmenizi öneririm. Devletin maalesefki sizin öğretmeninizin yaptığı sınav tahmini probleminden daha önemli problemleri var. Şikayet sebebinizi de anlayamadım. Rahatsız oluyorsanız öğretmeninize benim hakkımda tahminde bulunmayın demeyi denediniz mi de hemen üst mecralara konuyu taşıyorsunuz ?

Hocanız önceki sınavlardan alınan notlar veya derste kaldırılan parmakların kimler tarafından kaldırıldığı doğrultusunda bir öngörüde, varsayımda bulunmuş. Bu ayrım veya başka bir şey değil. Siz de eğer hocanın düşük not alacağını öngördüğü kişilerden iseniz çalışıp yüksek not alın ve hocanızı utandırın.

Saçma olabilir ya da olmayabilir fakat şikayet benim en doğal hakkım değil mi? Arkasından bir şey çıkar ya da çıkmaz orasını bilemem.

Şikayet tabii ki de sizin en doğal hakkınız fakat buradaki insanlar kendi görüşlerini belirtiyorlar. Siz insanların zorla şikayet et demesini mi istiyorsunuz? Şikayet etmek istiyorsanız edebilirsiniz.

Kimliğinizde ateist olduğunuz ibare edilmemişse resmi olarak ateist değilsiniz. Dersten de muaf değilsiniz problem nedir?

e-Devlet'te din kısmında dinsizlik var. Ama dinsizliği seçemezsiniz diye uyarı veriyor. Ayrıca burada olay ödevi sadece bana vermiş olması. Tüm sınıfa verse sorun olmazdı.

Geri
Yukarı