Öğretmen bir öğrenciden dolayı tüm sınıfa ceza verebilir mi?

baran12345

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. 9. sınıfa yeni geçtim ve dersleri çok iyi olan birisi değilim. İşte lisede ders işlerken hoca bir kişi yanlış bir şey yaptı diye tüm sınıfa ceza verdi. Ceza tüm sınıf 50’şer soru çözücek. İlk konu. Fakat ben daha liseye yeni adapte olmaya çalışıyorum ve ilk konuyu çok çok az kavradım. Ne yapacağım? Yapmasam olur mu? Ders yarın ilk 2 ders.

Arkadaşlar selam. 9. sınıfa yeni geçtim ve dersleri çok iyi olan birisi değilim. İşte lisede ders işlerken hoca bir kişi yanlış bir şey yaptı diye tüm sınıfa ceza verdi. Ceza tüm sınıf 50'şer soru çözücek. İlk konu. Fakat ben daha liseye yeni adapte olmaya çalışıyorum ve ilk konuyu çok çok az kavradım. Ne yapacağım? Yapmasam olur mu? Ders yarın ilk 2 ders.

ChatGPT'ye sor soruları :d

Arkadaşlar selam. 9. sınıfa yeni geçtim ve dersleri çok iyi olan birisi değilim. İşte lisede ders işlerken hoca bir kişi yanlış bir şey yaptı diye tüm sınıfa ceza verdi. Ceza tüm sınıf 50’şer soru çözücek. İlk konu. Fakat ben daha liseye yeni adapte olmaya çalışıyorum ve ilk konuyu çok çok az kavradım. Ne yapacağım? Yapmasam olur mu? Ders yarın ilk 2 ders.
Ceza bahane zaten verilecektir o ödev bence.

Arkadaşlar herkes çöz demiş. İyi ben çözmeye gidiyorum. Hadi görüşürüz iyi sosyaller iyi akşamlar.

Geri
Yukarı