Öğretmen değiştirebilir miyiz?

Ardagerek

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, lise 2'ye geçtim ve sınıfımızdaki birçok hoca değişti. Fizikçimizi sevmedik; adam bize her dersten önce derse çalışın, özet çıkarın öyle gelin dedi. Ayrıca derste kısık sesle konuşuyor ve derste bildiklerimizi bile unutturuyor. Bu hocadan bir şekilde (dilekçeyle vs.) Şikayetçi olabiliyor muyuz veya değişmesini isteyebiliyor muyuz?

Merhaba, lise 2'ye geçtim ve sınıfımızdaki birçok hoca değişti. Fizikçimizi sevmedik; adam bize her dersten önce derse çalışın, özet çıkarın öyle gelin dedi. Ayrıca derste kısık sesle konuşuyor ve derste bildiklerimizi bile unutturuyor. Bu hocadan bir şekilde (dilekçeyle vs.) Şikayetçi olabiliyor muyuz veya değişmesini isteyebiliyor muyuz?

İdare karar verir buna. Sınıf olarak rahatsızsanız gidip idare ile konuşun belki bir şey yapabilirler. Hocam velileri de işin içine katarsanız daha iyi olabilir.

Çok ama çok zor. Bizde şikayetçiydik, anlatamıyordu matematik hocamız. Berbattı diyebiliriz. Tüm sınıf şikayetçi olduk ama değişmedi, üstüne bir güzel azar yedik. Meğerse idarenin genital bölgesinin keyfine göre öğretmen değişiyormuş. Şikayetle falan pek ilgili olduğunu zannetmiyorum.

Nasıl ciddi değil . Öğretmen dersi anlatan kişi . Biri sana yanlış bir şey öğretse suçlu kim olur ?
Yanlış bir şey mi öğretiyormuş? Dersten önce derse çalışın demek yanlış bir şey mi? Arkadaşın anlattıklarına göre ciddi bir sebep yok. Bir de noktalama işaretlerini düzgün kullansanız iyi olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı