Öğretmen nasıl şikayet edilir?

Anladığım kadarıyla öğretmene diklenen serseri bir tipsin. O yüzden hak etmişsin iyi olmuş ohh. Hiçbir şey de yapamazsın ona devlet o öğretmeni yetiştirmek için yüzbinlerce masraf yapıyor bir serserinin lafıyla hiçbir şey olmaz.

Senin gibi cahiller öğretmenlerin mağbadını kaldırdığı yüzünden bu hale geldiler görürsün bak hiçbir şey yapamıyor mu yoksa kapısına kadar getirtip özür diletiyor mu?

Öğretmenleriniz zaten ekonomik kriz içerisinde reva görülen az maaşla hayatlarını sürdürmeye çalışıyorlar. Maaşlarının çok büyük bir bölümünü kiraya verip kalan kısmını faturalara ayırarak yaşamaya çalışıyorlar. Bu yüzden biraz daha anlayışlı olun. Tabii şikayet edilecek şeyler de var ama zaten zor geçinen insanlara bir zorlukta siz açmayın. Yaşınız küçük, gençsiniz biliyorum ama olgun davranmaya çalışın.

İroni mi yapıyorsun bilmiyorum ama bu tarz öğretmenler neredeyse her yerde var. Kendini savun tak tutanak yiyorsun, onlar yapınca hiçbir şey olmuyor. Böyle iş mi olur? Bana ne çektiği zorluktan? O zaman o da okulda düzgün davranacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
İroni mi yapıyorsun bilmiyorum ama bu tarz öğretmenler neredeyse her yerde var. Kendini savun tak tutanak yiyorsun, onlar yapınca hiçbir şey olmuyor. Böyle iş mi olur? Bana ne çektiği zorluktan? O zaman o da okulda düzgün davranacak.

Saygıya saygı tekrar diyorum adamlığınızı koyun dostum ortaya gidin verin dilekçeyi toplanın sınıfça kimse bir halt yiyemez en az 20erkek var sınıfınızda hiçbir müdür 20kişiyi tersleyemez sonucun kötü olacağını bilir hakkınızı savunun.

Hakkınızı savunmazsanız daha çok ezilirsiniz ben ezdirmedim kendimi ve o saygısız öğretmenler haddini bildi bende saygı çerçeveleri içinde onlarla muhatap oldum saygısı olmayana saygılı davranmak boş yere vakit ve zaman kaybıdır işi ciddiye almanız lazım ki hakkınızı yiyemesinler.

Saygıya saygı tekrar diyorum adamlığınızı koyun dostum ortaya gidin verin dilekçeyi toplanın sınıfça kimse bir halt yiyemez en az 20erkek var sınıfınızda hiçbir müdür 20kişiyi tersleyemez sonucun kötü olacağını bilir hakkınızı savunun.

Hakkınızı savunmazsanız daha çok ezilirsiniz ben ezdirmedim kendimi ve o saygısız öğretmenler haddini bildi bende saygı çerçeveleri içinde onlarla muhatap oldum saygısı olmayana saygılı davranmak boş yere vakit ve zaman kaybıdır işi ciddiye almanız lazım ki hakkınızı yiyemesinler.

Açıkçası şu zamana kadar herkese kendimce layık gördüğüm şekilde konuşuyorum ama konu öğretmen olunca tam konuşamıyorum okuldan falan atılırım diye.

Açıkçası şu zamana kadar herkese kendimce layık gördüğüm şekilde konuşuyorum ama konu öğretmen olunca tam konuşamıyorum okuldan falan atılırım diye.

İşte öyle olursan hakkın yenir çok korkanı çok s... Maalesef durum bu alınma sizleri düşündüğüm için bunları söylüyorum adam öğretmen diye kendini tövbe haşa Allah mı sanıyor bana şunu söylüyordu devlet benim paramı veriyor ben size ders vermek zorunda değilim diyordu anasının vajinasını tersten gördü şimdi. Hakkını yedirme dostum.

Bir öğretmeni şikayet ettim, daha farklı sebeplerden dolayı. Öğrenci değilim, devlet birşey yapmazsa ben farklı yollarla uğraşacağım. Akıl sağlığı yerinde olmayan kişilerin öğretmenlik yapmaması lazım.

Arkadaşlar aynı okulda müdür bir kıza (sınıftan arkadaşım) bağırıp çağırmış derse geç kaldı diye kızda bana bu kadaf bağıramazsınız demiş kızı sırtından çekip fırlatmış kız ilçe milli eğitime gitti, tabi arkadaşı çıktı hiç bişey dememişler, il milli eğitime gitti dilekçe verdi kıza dediği şey şu orda ki kişinin (kesin oda arkadaşı) , “ o senin müdürün dövebilir tabikide, sen ailenden hiç dayak yemedin mi demiş” 😅
Ve ordan da bişey çıkmadı ya gerçekten şaka gibi yahu bu ülke.

Öğretmen neden okuldan atılsın, bu kadar kolay mı bir insanı ekmeğinden etmek, fırından ekmek çalan biri için idam istemek gibi bir şey.

Öncelikle okulunuzda idare ile veliniz görüşsün, çözüm olmazsa okul idaresine veliniz bir dilekçe versin, olmadı ilçe milli eğitim müdürlüğüne şikayet edin, olmadı cimer. Sorun sizden kaynaklı değilse büyük ihtimal düzelir...

Öğretmen neden okuldan atılsın, bu kadar kolay mı bir insanı ekmeğinden etmek, fırından ekmek çalan biri için idam istemek gibi bir şey.

Öncelikle okulunuzda idare ile veliniz görüşsün, çözüm olmazsa okul idaresine veliniz bir dilekçe versin, olmadı ilçe milli eğitim müdürlüğüne şikayet edin, olmadı cimer. Sorun sizden kaynaklı değilse büyük ihtimal düzelir...
İşini iyi yapmayan birisi işine devam mı etsin?

İşini iyi yapıp, yapamadığını, tek tarafı dinleyerek tespit etmek imkansız. Önceki mesajımda dediğim yollarla hakkınızı ararsanız olması gereken sonuca ulaşırsıız ama bu sonuç ne olur, her iki tarafın konu ile ilgili görüşünü dinlemeden bilemeyiz.

Geri
Yukarı