Öğretmen sınav kağıdı göstermek zorunda mı?

Full dolu kağıda bir hoca nasıl 29 verebilir düşünemiyorum ben sadece.
Matematikte bu seneme kadar ki bütün sınavlarda kağıdımı hep doldurmama rağmen 51'in üstünde not alamamıştım. Dolu olmasından çok doğru olması önemli yani.

Sınıfta aynı adı kullanan başka birisi var mı? Belki kişileri karıştırmıştır. Yaşamıştım. Notum olması gerekenden yüksek gelmişti, hoca söyleyince fark etti.

Hayır sınıfta aynı isimli tek kişiyim birisi trollemek için yaptı desem hoca söyler herhalde 2 tane benim ismimden olsa.

Matematikte bu seneme kadar ki bütün sınavlarda kağıdımı hep doldurmama rağmen 51'in üstünde not alamamıştım. Dolu olmasından çok doğru olması önemli yani.

Açıkçası çalışmıştım birazcık izlediğim videolarda arkadaşlarımın verdiği tavsiyelerde ne yazıyorsa onları yazmıştım./ sanırım harbi kötü derslerim.

@expart Din Kültürü dersi düzeltilemeyecek veya çok etkileyen bir ders değil zaten. Yüksek ders saati olan dersleriniz iyidir umarım. 🙂

Mevzuatı inceledim şunu buldum buna göre göstermek zorunda. idareye başvurabilir ve ya idare size dönüş yapmazsa il ve ilçe müdürlüklerine başvuru yapabilirsiniz
1704387306505.png

@expart din kültürü dersi düzeltilemeyecek veya çok etkileyen bir ders değil zaten. Yüksek ders saati olan dersleriniz iyidir umarım. 🙂

Teşekkür alacak kadar ortalama yeter diye ümit ediyorum.

Mevzuatı inceledim şunu buldum buna göre göstermek zorunda. İdareye başvurabilir veya idare size dönüş yapmazsa il ve ilçe müdürlüklerine başvuru yapabilirsiniz Eki Görüntüle 2074246

Sağ olun :) o kadar uğraşmışsınız.

Birazcık gün geçti yarın aynı hoca ile dersim var aslında sevdiğim bir hoca fakat bence çok puan kırıyor bilerek yapmıyorsa bile.

Bazıları cebinden para çıkıyormuş gibi notu verirken cimri olurlar en ufak bir yanlışta bütün puanı yakan hocaları tanıyorum. Cok iyi oldukları gibi not konusunda bazen cimri olabiliyorlar :D

Bazıları cebinden para çıkıyormuş gibi notu verirken cimri olurlar en ufak bir yanlışta bütün puanı yakan hocaları tanıyorum. Cok iyi oldukları gibi not konusunda bazen cimri olabiliyorlar :D

Şimdi bir de matematik eklendi korku listesine 50 üzerinden 20'den daha kötü almışım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı