Öğretmeninizle samimiyet seviyeniz

Kolej ve devlet okulu farklı oluyor tabi. Bunu 2 devlet 2 kolej olmak üzere 4 farklı okula gittiğim deneyimlerimle söylüyorum. Kolejdekiler gerçekten ayrı bir samimi oluyor. devlet okulunda dersi anlatır çıkardı. İllaki öğrencilerle sohbet muhabbet eden, arası iyi olan, dersi öğrenciler sıkılmasın diye erken bitiren yok muydu? Vardı tabi ki de. Fakat kolej hocaları ile +18 muhabbetinden tut da aileme karşı nasıl davranacağım hakkında bilgi bile aldığım olurdu. O yüzden güzel öğrencilik yılları için koleji öneririm.

Kimya hocası bakır elementinin simgesinin anlamını biliyor.

Hoca kültürlüymüş heee. 😎
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocana bunu belki anlar diye izlet. 😆
Bakır esprisine nalet olsun.😟

Kolej ve devlet okulu farklı oluyor tabi. Bunu 2 devlet 2 kolej olmak üzere 4 farklı okula gittiğim deneyimlerimle söylüyorum. Kolejdekiler gerçekten ayrı bir samimi oluyor. devlet okulunda dersi anlatır çıkardı. İllaki öğrencilerle sohbet muhabbet eden, arası iyi olan, dersi öğrenciler sıkılmasın diye erken bitiren yok muydu? Vardı tabi ki de. Fakat kolej hocaları ile +18 muhabbetinden tut da aileme karşı nasıl davranacağım hakkında bilgi bile aldığım olurdu. O yüzden güzel öğrencilik yılları için koleji öneririm.
Bizim devlet kolej öz halde.

Üniversitede okuyorum. Bütün hocalarla olması gerektiği kadar samimiyim. İşim olmadığı sürece kendileriyle bir muhabbetim de yok.

İngilizce hocası LoL, Valorant gibi oyunlara çağırıyor 😅

Lise zaten uzaktan olduğu için bir cevap veremem.

Ortaokulum ise kötü bir mahalle okulu olduğu için öğretmenlerle ilişkimiz çalışkan bir öğrenci olmama rağmen "Uyursan uyu lan ders anlatmasamda maaş alırım ben !" tarzı bir şeydi :D

Geri
Yukarı