Öksürünce ciğerlerim ağrıyor

404353

Decapat
Makaleler
2
Merhaba, astım hastasıyım. Bir de üşüttüm bronşit oldum doktora gittik, korona testi yapıldı negatif çıktı. Zatürre var gibi dedi doktor. Bronşit var dedi. 2 Ventolin türü önerdi zaten biliyorum Ventolini Astımdan. Ciğerlerim ağrıyor öksürdükçe bu iyi mi? Kötü mü? Bilgi verir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, astım hastasıyım. Bir de üşüttüm bronşit oldum doktora gittik, korona testi yapıldı negatif çıktı. Zatürre var gibi dedi doktor. Bronşit var dedi. 2 ventolin türü önerdi zaten biliyorum ventolini astımdan. Ciğerlerim ağrıyor öksürdükçe bu iyi mi? Kötü mü? Bilgi verir misiniz?

Kötü, ve adamakıllı bir doktora git.
Bende de astım var, 2 yıl önce zatürre geçirdim ve bazı sebeplerden doktorun verdiği iğneleri yapmadım.
Şu an ciğerimde sürekli bir öksürük var, doktorlar iz bırakmış diyorlar.

Eğer astım hastasıysan asla boşlamaya gelmez bu tür şeyler, mümkünse okulu falan ekip direk göğüs doktoruna git.

Bende de astım var, 2 yıl önce zatürre geçirdim ve bazı sebeplerden doktorun verdiği iğneleri yapmadım.

Eğer astım hastasıysan asla boşlamaya gelmez bu tür şeyler, mümkünse okulu falan ekip direk göğüs doktoruna git.
Gittim zaten hatta cuma günü kontrolüm var.

Orda ki balgamların söküldüğü anlamına gelmiyor mu ?

Gittim zaten hatta cuma günü kontrolüm var.

Orada ki balgamların söküldüğü anlamına gelmiyor mu?

Hayır, ağrı olması ya akciğerde bir sorun olduğu anlamına gelir ya da ciğeri acıtacak kadar şiddetli bir öksürüğe sahip olduğunuz anlamına gelir.

Doktor değilim tabii ama 11 yıldır astım hastasıyım, 15 farklı doktor değiştirdim :D

Kendim için mecbur öğrendim bunları.

Geri
Yukarı