Öksürünce çıkan şeyler

efe.varoll

Decapat
Merhabalar. 3-4 gündür hastayım, faranjit dedi doktorlar üst solunum yolu enfeksiyonu. Sürekli öksürüyordum ama azalmaya başladı dakikada 1-2 kere öksürüyorum biraz da burnum tıkalı. Ama öksürdükten sonra affedersiniz balgamı tükürünce yanında küçük kırmızı şeyler çıkıyor. Portakal suyuna elma rendeliyorum kabuğuyla beraber, onun rengiyle aynı küçük şeyler, acaba o olabilir mi? Tükürük ve balgam normal renkte sadece arada küçük küçük nokta nokta kırmızı şeyler var. Tek tükürükte 3 tane falan çıkıyor. Yarın elma koymadan deneyeceğim bakalım sonuç ne olacak. Bilen birisi yorum yapabilir mi acaba. Tekrardan özür diliyorum mideniz bulandıysa, kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kırmızı bir şey çıkıyorsa muhtemelen kandır. Yarından tezi yok doğru hastaneye gidiyorsun.

Hayır elma kabuğu gibi bayağı. Arkası elma renginde bir tarafı kabuğu renginde. 1 saat kadar önce yedim ve balgam çıkmasa bile tükürünce geliyor. Dişlerimde de yer yer çürükler var takılabiliyor. Doktora da gittim bir şey yok faranjit dedi 2 gün önce. Dediğim gibi yarın elma yemeden deneyeceğim varsa doğru doktora. Doğru bir karar mı?

Eğer yedikten sonra hemen tükürdüğünüz de geliyorsa onlar meyvelerdir büyük ihtimalle. Yedikten sonra su için bakalım olacak mı?

1 Saat falan geçiyor üstünden ama tükürürken boğazımdan tükürüyorum ondan olabilir. Suyu da denerim teşekkürler.
Sorun çözüldü teşekkürler. Elmaymış.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı