Ölü piksel monitör alınır mı?

1 adet ölü pikseli olan monitör alınır mı? 0 fiyatı 1800 civarında bu fiyata alınır mı sizce veya alıp yaptırabilir miyim?
Ölü pikselin tamiratı yok panelin komple değişmesi lazım. Ölü piksele sahip monitör almanızı önermem pikseller gittikçe yayılabilir.

1 adet ölü pikseli olan monitör alınır mı? 0 fiyatı 1800 civarında bu fiyata alınır mı sizce veya alıp yaptırabilir miyim?

Piksel sayısı artınca garantiye gönderme hakkınız olursa alınır, olmazsa yarı fiyatına bile alınmaz.

Sıfır almaya bütçeniz yeterli değilse alınır. Benim aldığım monitörden de ölü piksel çıktığında (bir tane) değiştirmeye üşenmiştim. Bir senede yayılma vs olmadı.

Benim aldığım monitörde 1 adet ölü piksel çıktı uygun fiyatlı aldığımdan iade etmedim 6 aydır kullanıyorum yayılma olmadı. Açıkçası tek ölü pikseli normal kullanım anında görmek için biraz efor sarf etmem gerekiyor. Fakat aldığım monitor teşhir ya da kullanılmış değil, sıfır. Dolayısı ile normal garantisi olan bir monitör. Ölü piksel sayısı 3 adeti geçerse garanti dahilinde servise verebilirim.

Benim aldığım monitörde 1 adet ölü piksel çıktı uygun fiyatlı aldığımdan iade etmedim 6 aydır kullanıyorum yayılma olmadı. Açıkçası tek ölü pikseli normal kullanım anında görmek için biraz efor sarf etmem gerekiyor. Fakat aldığım monitor teşhir ya da kullanılmış değil, sıfır. Dolayısı ile normal garantisi olan bir monitör. Ölü piksel sayısı 3 adeti geçerse garanti dahilinde servise verebilirim.

Merhaba yeni aldığım monitörde 1 adet ölü piksel var ekrana çok yaklaşınca görülüyor değiştirmeyi düşünmüyorum acaba şu an sizin monitörde son durum nedir ? Yayılma falan oldu mu ?

Merhaba yeni aldığım monitörde 1 adet ölü piksel var ekrana çok yaklaşınca görülüyor değiştirmeyi düşünmüyorum acaba şu an sizin monitörde son durum nedir? Yayılma falan oldu mu?

Merhaba sende durum nedir yayılma var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı